Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretnél egy jó lelkizős...

Szeretnél egy jó lelkizős őszinte barátot vagy éppen csak olyat akivel jól el tudsz viccelődni ?

Figyelt kérdés

Már írtam ki itt kérdést, de kevés sikerrel mert az összes beszélgetés ellaposodott szokás szerint . Szóval hátha most lesz valaki .

28 éves győri lány vagyok aki imád olvasni , főzni , sorozatozni és új dolgokról olvasni valamint túrázni -és nem olyan terepre gondolok ,ahol meghalsz :D - szóval ha valakinek később kedve lesz ahhoz is , szívesen venném:D

Ezen felül -barátkozás szempontjából lényegtelen de jó szűrő - van egy 5 éves kisfiam akinek NEM apát keresek , csak én barátkoznék :D

Ha van kedved , írj, hátha lesz egy plusz 1 jó barátod :)



2023. jún. 21. 18:58
1 2
 1/16 anonim válasza:
Kár, hogy Győr, nagyon messze vagy :/
2023. jún. 21. 18:59
 2/16 anonim válasza:
Persze, hogy ellaposodik, ha nem találkoztok. Neten nehéz fenntartani barátságot. Olyan sok győri meg nem hiszem, hogy van itt. :)
2023. jún. 21. 19:00
 3/16 anonim válasza:
Az ellaposodó beszélgetéshez minimum 2 ember kell!!!
2023. jún. 21. 19:01
 4/16 A kérdező kommentje:
A találkozás nem lett volna probléma , Pesten is gyakran járok , általában nincs kedvük , nem mernek vagy nem veszik komolyan mert “ túl vidám “ vagyok :D
2023. jún. 21. 19:03
 5/16 anonim válasza:

Mondjuk a túl vidám életkedvelő embereket nem csipázom.


Vagy túl h.lyék ahhoz, hogy észre vegyék a nyomort az országban, vagy tudják milyen nyomor van az országban, de van annyi pénzük, hogy lesz.rhassák.

2023. jún. 21. 19:07
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem azért vagyok ilyen . Nyilván én is tudok depis lenni , csak azt nem mindegy merre mutatod ki . A mely téma is érdekel, csak általában azt hiszik , hogy ez valamilyen álca …:D értsd úgy , hogy nem szeretek egy sarokban ülni és egész nap hisztizni valamin mint általában mások
2023. jún. 21. 19:08
 7/16 anonim válasza:

Ja, hogy ha más élete válságban van önhibáján kívül, akkor az már csak a sarokban ülve hisztizik.


Briliáns személyiség lehetsz.

2023. jún. 21. 19:12
 8/16 anonim válasza:
Én Szegeden élek szóval max online barátság lehet, de ha nem talál mást akkor írhatsz :D
2023. jún. 21. 19:12
 9/16 A kérdező kommentje:
7/8 Nem , szeretek tenni a dolgok ellen . Én is omlottam már össze , mint bárki , de igyekszem nem magamba roskadni es nem az ilyen helyzetről beszéltem . Ahol tudok és ismerem az illetőt , igyekszem támasz lenni :)
2023. jún. 21. 19:15
 10/16 anonim válasza:
Háát én 20/F vagyok. Tetszik amit leírtál és szívesen barátkoznék, de megértem azt is hogyha zavar a korkülönbség. Ha viszont neked jó, írhatsz nekem privátba.
2023. jún. 21. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!