Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha van családban olyan, aki...

Ha van családban olyan, aki szeret okoskodni, mindenbe belekötni, beleugatni, viccelődni, akkor ignoráljátok vagy csak azért is belementek, akár a családi béke árán is?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 18. 20:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Minden vitába beleállok és mindig az enyém az utolsó szó.
2023. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Én ignorálom, mert tudom, hogy pont azt élvezi, ha fel tud idegesíteni.
2023. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Frappánsan visszaszólok. Meg szépen helyreteszem. Párom testvérei szoktak elég alpáriak lenni. A gyereket sem engedem nagyon a közelükbe pont emiatt, teszek rá hogy ki mit mond, én vagyok a felelős azért hogy milyen példát állítok a gyerek elé. Na az ő alpári, trágár, semmirekellő magatartásuk pont nem hiányzik
2023. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Egyik fülemen be a másikon ki kategóriába esik.
2023. ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Ignorálás aztán meg szép lassan megszakítani vele a kapcsolatot.
2023. ápr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Van ilyen a szűk családi körben. Egy ideig úgy éreztem nagyon fontos a saját igazam, ezért mindig belementem a vitákba, volt jónéhány zajos családi összejövetelünk... Egy ideje rájöttem marhaság parttalan vitákba belefolyni egy idiótával. Okos ember sem cselekszik így. Ráhagyom, vagy maximum kiröhögöm.
2023. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
Ez apósom
2023. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Apam volt ilyen. Ignoraltuk altalaban, ha mar nagyon nagyon betelt a pohar, akkor anyam kiosztotta. Par napig rendben volt minden, aztan kezdodott elorol... Mar elvaltak hala istennek, igy anyam is sokkal nyugodtabb. En nem keresem azota, ha felhiv, beszelek vele, de kb. ennyi.
2023. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Együtt élek az illetővel. Ha visszaszólnék vagy bármivel felidegesíteném, lehet, hogy kidobna a házból és nem lenne hol laknom, szóval nálam ez nem is kérdés.
2023. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Az attól függ, megéri e vitázni. Ha valaki váltig állítja, hogy pl. a honfoglalás 600ban volt mert ő jobban tudja és a történelem hamisítva van. Az ilyesmi megér egy veszekedést? Rá kell hagyni, teljesen lényegtelen, hogy igaz -e vagy sem.
2023. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!