Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Depresszióval, szorongással...

Depresszióval, szorongással küzdő középkorú nőként beszéletnék, barátkoznék hasonló cipőben járó férfiakkal. (?)

Figyelt kérdés
Azért férfiakkal, mert depresssziós barátnőm van már elég...
2023. jún. 29. 15:26
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a privátokat. Valóban nem írtam korhatárt, ezt bepótlom. Negyvenes, ötvenes éveikben járó férfiakkal leveleznék szívesen privátban. Nincs semmi gondom a fiatalabb férfiakkal, csak én úgy érzem, hogy egy negyvenes, ötvenes ember egészen másként kezdi látni a világot, mint egy húszas, harmincas éveiben járó ember.


Itt a fórumon szívesen írkálok bárkivel, hátha tudunk itt is segíteni egymásnak.

2023. jún. 29. 17:17
 12/25 anonim válasza:
A szorongás meg konkrétan tönkre tud tenni, én már emberek közé se megyek miatta
2023. jún. 29. 17:19
 13/25 A kérdező kommentje:

12


Szoktam gondolkozni rajta, hogy melyik rossszabb, a depi vagy a szorongás. Nekem a szorongás kezdődött hamarabb, a depi később.


Szerintem a depresszió sokkal rosszabb, az valami egészen gyilkos dolog. És hát nem és nem lehet megérteni azoknak, akik még nem tapasztalták. Én például az evésen, alváson ill. cigizésen le tudom mérni, hogy milyen erős éppen, szóval ez sajnos tényleg vmi agyi elváltozás (nálam biztosan), aminek nyilvánvaló és változó jelei vannak.


Sajnálom, hogy nem tudsz emberek közé menni a szorongás miatt. :( Én a depi miatt veszítettem el rengeteg barátot.


A motivációs videókat köszönöm, én napi több ilyet meg szoktam nézni és egy icipicit sem segítenek, úh. előre is elnézést, de nem fogok ilyeneket megnézni. Másoknak talán azért jól fognak jönni.

2023. jún. 29. 17:26
 14/25 anonim válasza:

A videót én linkeltem.

Nekem ez segített, igaz úgy, hogy magamtól jöttem rá, a videót évekkel később láttam 😅.

Nem egy tucat trendi videó a sok közül, persze nem kötelező megnézni.

2023. jún. 29. 17:41
 15/25 A kérdező kommentje:

14


Köszönöm. Akkor majd megpróbálom rávenni magam arra, hogy megnézzem. :)

2023. jún. 29. 17:43
 16/25 anonim válasza:
Nekem írhatsz, ha szeretnéd.
2023. jún. 29. 18:09
 17/25 anonim válasza:
Szívesen beszélgetek aki szeretne, írjon rám, szintén depresszióval küzdő
2023. jún. 29. 18:14
 18/25 anonim válasza:
Depressziós talán nem vagyok, de szívesen beszélgetek. Ha így is megfelelek, írj.
2023. jún. 29. 19:56
 19/25 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek azoktól, akik írtak privit és nem válaszoltam még. Ill. itt a fórumon is egy-két ember írta, hogy írhatok neki. Meglepően sok privátot kaptam, amit egyébként nem tudok mire vélni. :) Most csak negyed óránként írhatok választ, igyekszem mindenkinek válaszolni.
2023. jún. 30. 09:46
 20/25 anonim válasza:

Debrecen környékéről lányok?

35f

2023. júl. 1. 07:35
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!