Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szerintetek hogyan írjak rá...

Szerintetek hogyan írjak rá egy lányismerősömre facebookon?

Figyelt kérdés
Én egy 21 éves srác vagyok, és facebookon van egy 20 éves lány ismerősöm, a szomszédos faluban lakik és emlékszem, hogy kb. 2-3 éve visszajelölt ismerősként, viszont soha nem volt bennem elég bátorság, hogy írjak neki. Élőben még sajnos nem találkoztam vele, illetve úgy alapjában sem beszéltem még vele, viszont mostanra már szeretném megismerni, de nem tudom, hogyan kezdeményezzek.

2023. júl. 1. 07:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
Konkrét állampolgári nevét tudod?
2023. júl. 1. 07:33
 2/13 A kérdező kommentje:

1-es válaszolónak:


Igen, persze.

2023. júl. 1. 07:38
 3/13 anonim válasza:

Szerintem a következő kérdéssel nyithatnál: "hogyan érzed magad mostanában és milyen közeljövőbeli célokat fogalmaznál meg Önmagadnak?"


Nyilván el fogja bizonytalanítani első pillanatban a kérdés. A rá következő reakcióból leszűrheted az első megnyilvánulását...


Azt majd alakulnak valahogyan az események.

2023. júl. 1. 07:42
 4/13 anonim válasza:
Szerintem meg ne tegyél fel olyan kérdést nyitásnak, amit a 3-as írt, erre valószínűleg nem fog válaszolni, mivel ez furcsa ebben a szituációban. :D Szimplán kérdezd meg van-e kedve beszélgetni veled, mivel neked szimpatikus, és szívesen megismernéd.
2023. júl. 1. 08:05
 5/13 anonim válasza:

Nyissál feléje. Tehát, nem kell randira hívni azonnal, simán csak kezdj el vele beszélgetni, ha lehet, nyitott kérdésekkel, mert azokra nem lehet azt írni, hogy, igen, vagy nem..

Lelkesen, kedvesen :) Pl: Szia, emlékszel még rám, pár éve visszajelöltél, de valahogy elmaradt, hogy ismerkedjünk is..? Mi újság van veled, hogy vagy? Lenne kedved ismerkedni velem? :) Ilyenek, de saját szavaiddal, amit te jó érzéssel tudsz írni, és te vagy :) Üdv: G.

2023. júl. 1. 08:26
 6/13 anonim válasza:
Nekem is írhatsz 20L
2023. júl. 1. 08:36
 7/13 anonim válasza:

"Lenne kedved ismerkedni velem? :)"


Csak ezt meg ne kérdezd, engedjétek már el ezt..

2023. júl. 1. 10:01
 8/13 anonim válasza:
#3 Ez eléggé MLM szöveg....A kérdező szerintem ismerkedni akár, nem Amway kezdőcsomagot eladni.
2023. júl. 1. 10:12
 9/13 anonim válasza:

8# for real. Csak ne csöngetnének az ajtómon, meg a telefonomon ezzel a szöveggel.


Kérdező, fő a lazaság, nem kell túlgondolni mit írsz rá. Nyitásnak, olyan nyitó szöveget pl.: szevasz, három éve megierkedtünk, de úgy mégse, és hogy lenne kedved holnap megenni egy sütit/beverni egy sört/inni egy kávét/stb. Bár a "beverni egy sört" lehet nem hangzik jól, de underrated banger tud lenni.

2023. júl. 1. 19:29
 10/13 anonim válasza:
Így: na csá te qva
2023. júl. 1. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!