Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem én vagyok itt a legcsinosa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem én vagyok itt a legcsinosabb fiú, de úgy látom, más nem áll szóba veled. Ezzel a szöveggel lehet első lépést tenni egy lányismerősömnek? 16f

Figyelt kérdés
2016. nov. 21. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

"úgy látom, más nem áll szóba veled"

Köcsög 😂😂😂

2016. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
lol, lealázod magad, aztán lealázod őt is. Ez remek kezdés. Nem lehetne inkább azt mondani, hogy "Szia"?
2016. nov. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De ő azt mondta, hogy szia, én meg azt, hogy itt a pia. #2 így gondoltad
2016. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
?
2016. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Na joo, kiegtem😂😂
2016. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

:) Ugye viccelsz?

Hogy gondoltad? Megalázod magad, megalázod őt, közölted vele, hogy egy lúzer, és majd jobb híján szóba áll veled?

Nem fog.

2016. dec. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!