Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol barátkozzak, olyan emberek...

Hol barátkozzak, olyan emberekkel akikkel ellehet mindenhova járkálni?

Figyelt kérdés

#IDE #barát #Kálás
2023. júl. 13. 15:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
?¿
2023. júl. 13. 15:48
 2/11 anonim válasza:
korod?f/l?
2023. júl. 13. 16:22
 3/11 anonim válasza:
Ha lány vagy igen.
2023. júl. 13. 16:40
 4/11 anonim válasza:
Mármint hová járnál el? Bevásárolni, a reumatológiára, postán csekket befizetni stb.?
2023. júl. 13. 16:43
 5/11 anonim válasza:
#5: és ahhoz miért kellenek barátok?
2023. júl. 13. 18:16
 6/11 anonim válasza:
6. mert ekkora baromságot nem kellett volna írni, mint a reumatológia és a csekkbefizetés. te mennyire örülnél, ha hülyének néznének? Oké, nem írt sokat magáról a kérdző, sőt semmit, de attól még lehetne normálisan kérni, hogy írjon már valamit magáról, vagy legalább arra a kérdésre válaszoljon, amit kérdezett itt valaki, hogy fiú/lány-e.
2023. júl. 13. 18:30
 7/11 anonim válasza:

#7: ha a Kérdező - ahogyan Te is - ennyire be van oltva a humor ellen, sőt, még másnak a felmenőit is gyalázza válaszul, az is árulkodó a személyiségével kapcsolatban.

Ahogyan az is, hogy csak az én válaszom ütötte meg nála az ingerküszöböt. Ehelyett megtehette volna, hogy ír magától még, hogy hová járna, és akkor kap normális választ.

2023. júl. 13. 19:00
 8/11 anonim válasza:

7. Lehet, hogy ő nem humor miatt jár ide, hanem a kérdésére akar választ kapni. Ettől még szeretem a humort, rendszeresen nevettetem az ismerőseimet. Itt most, amit írtál, nem feltétlen humornak jött le, hanem iróniának, piszkálásnak. Reumatológia, hogy ő valami nyugdíjas, ezzel erre akartál célozni, ez inkább trollkodásnak hat. Ezen én is felkaptam volna a vizet. Téged nem idegesítene, ha valami kérdést feltennél, és valami oda nem illő dolgot válaszolnának, amiből azt érzed, még piszkálnak is, te pedig a kérdésre várnád a választ?

Amúgy csak annyira vagyok beoltva a humor ellen, hogy külön a humoros írásaimat tartalmazó blogom is van évek óta.

Nem szidta a felmenőidet, csak ő is tett egy humoros megjegyzést, hogy hova menne, járkálna, ahogy Te is felvetettél ilyen lehetőségeket. Anyukádhoz mehet segíteni is, jó céllal is, nem kell mindjárt rosszra gondolni. (Lehet, rosszul emlékszem, de ennyi volt az ő válasza, de javítsatok ki, ha szidalmazó szavak is voltak benne.)


A kérdés amúgy alapvetően érthető, nyilván szórakozóhelyekre gondolt a kérdező és beülni valahova, ide szoktak általában az emberek eljárkálni. Csak a korát és a nemét nem tudjuk a kérdezőnek. Ettől még akár válaszolni is lehet rá, ha valaki tudja a választ, hogy hol lehet ilyen emberekkel megismerkedni, sajnos én nem tudom. Esetleg munkahelyen a barátságok kialakítása segíthet adott esetben.

2023. júl. 13. 19:41
 9/11 anonim válasza:

7. Egyébként nem árulkodó senkinek a személyiségével kapcsolatban semmi. Ahogy az interneten pár mondatban megnyilvánul valaki, arról semmilyen következtetést nem lehet levonni az adott illetőről. Lehet rossz hangulata is, bármi is.

Az viszont közismert, hogy az interneten írásban könnyen félremehetnek dolgok és nem úgy értelmezik, ahogy szánták eredetileg. Ezért kell óvatosnak lenni az ilyen humorral, amikor mások kérdéseire válaszolunk.

2023. júl. 13. 19:43
 10/11 anonim válasza:
Mi az a kálás?
2023. júl. 13. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!