Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki hasonló érdeklődésekkel?

Valaki hasonló érdeklődésekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátot keresek hasonló érdeklődési körökkel. Természetesen bőven elég ha csak pár az amit szeretsz, de a kérdés lényege hogy legyen egy olyan barátom is akivel ezekről is tudok beszélni.


Csak felsorolom őket, néhány megjegyzéssel. A népszerűbekkel kezdek, amit sok ember szeret.


-Anime és manga. 4 éve nézek animéket, és nagyjából 3 éve kezdtem el mangát olvasni ( nem olvastam el sokat, ezzel ellentétben). Ja és Black Butler a kedvenc animém és mangám.


-Kpop. 5 éve hallgattam először, egy ideje csak az új zenéket hallgatom meg.


-Horror filmek. Aminek tetszik az összefoglalója azt nézem. Gótikus/dark horror tho👌


-Genshin és Star Rail.


-Viharok, sötét felhők. ( itt fogytam ki a mindenki által ismert dolgaimból)


-cdrama, jdrama, kdrama. Ha tudod mik ezek az már elég.


-vkei. Egy magyarral sem találkoztam, szóval nem hangoztatom hogy oda vagyok ezért.


-Lolita (főleg goth) és ouji. Olyan szépek. (úgy öltözködök mint egy modern cseléd frfr xD)


-Temetők, sírok. Cemetery date? Count me in!


Ennyi a fő része a kérdésemnek.


Egyetlen elvárás ( a fentin kívül) hogy 22 vagy alatti legyél. 23 még talán-talán. Én 17 vagyok, és a nem mindegy. A sajátom nem titok, de nem párkapcsolatot keresek így nem szeretném hogy befolyásoló tényező legyen.


Legyen szép estéje/napja annak aki rákattintott eme kérdésre!



2023. júl. 13. 21:07
 1/2 anonim válasza:
Na az eletkor szuro a végén sziven utott szoval kááár, na mind1
2023. júl. 13. 21:30
 2/2 anonim válasza:
Én is már majd’ 24 vagyok, pedig elég sok dolog stimmel a listáról nálam, szóval megörültem:( Remélem azért sikerül korodbeli barátokat is találnod, akikkel tudsz ezekről beszélgetni!:)
2023. júl. 13. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!