Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve barátkozni valakinek?

Lenne kedve barátkozni valakinek?

Figyelt kérdés
Bár egy 17 éves fiú vagyok, viszont a lányokkal könnyebben szót értek véleményem szerint. Viszont nagyon szívesen beszélgetnék bárkivel, aki velem egykorú. Még egy fontos dolog, hogy kapcsolatban vagyok, ezért tényleg csak barátságról lenne szó.

2023. júl. 17. 15:05
 1/3 anonim válasza:
18L here✌️ írhatsz ha szeretnél ^^ (és nem csak unalomból akarsz néha-néha beszélgetni/rövid távra gondolsz)
2023. júl. 19. 15:38
 2/3 anonim válasza:
Írhatsz
2023. júl. 20. 00:58
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Én szívesen ismerkednék, barátkoznék! 18 éves fiú vagyok, szóval kb egy korosztályban is vagyunk. Velem amúgy bármiről el lehet beszélgetni, én nem vagyok egy introvertált ember.

Szóval nyugodtan írj rám, talán tényleg szimpatikusnak találjuk majd egymást! :)

2023. júl. 20. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!