Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van egy, szerintem egész jó...

Van egy, szerintem egész jó ötletem, és érdekelne hogy lenne-e valaki rá vevő?

Figyelt kérdés

Helloo!


A mai világban sok minden online megy, az ismerkedés, a beszélgetések egy jó nagy része. És bár sosem éltem az internet előtti világban, szeretném megtapasztalni valamilyen módon.


Eléggé elzárva érzem magam, az egyetlen ember jelenleg nem túl elérhető számomra, csak online, ahova nem sűrűn néz fel.


Az ötletem az lenne hogy lenne valaki, akivel meglenne egymás elérhetősége, akár több helyen, de nem beszélünk online. Maximum annyit hogy mikor ér rá, hol találkozzunk. Az eleje lehet kivétel, az alap információk miatt. De a hangsúly a találkozókon lenne.


A legkönnyebb kivitelezni ha mindketten 1 térségben lakunk, ami nekem Szeged és környéke.


Én 17 éves vagyok, ezért kellemesebb lenne egy 25 alatti személy. Lehet így is kinyújtottam a korhatárt.


Ha valakinek megtetszett az ötlet, de nem lakik a környéken, az írhat választ, hátha talál valakit.



2023. aug. 8. 18:00
 1/8 anonim válasza:

Végre felsejlenek legalább nyomokban a csírái a normális embereknek! :) Ha tyúklépésekben is, de végre valami pozitív változást mutat ebben az elcseszett világban.


El sem hiszem, hogy a normalitásra van még igény 2023-ban.

2023. aug. 8. 18:06
 2/8 anonim válasza:

Az ötlet tetszik, csupán két problémám van vele:

1. a közelemben nem lakik szinte senki

2. valszeg az is csak kanparty lenne

2023. aug. 8. 18:54
 3/8 anonim válasza:

Én nagyon szívesen benne lennék, nekem a térség is tökéletes lenne, mert itt élek.

18 éves vagyok.

2023. aug. 8. 19:08
 4/8 anonim válasza:
Ez nagyon jóóó!!! Egészítsük ki annyival, hogy a kezdeti nagyon rövid bemutatkozás lehet csak online, s utána semmi sem történhet elektronikusan, még telefonálás sem, csak is postai levelezés útján! Tehát, ha le van levelezve egy program, ott ott kell lenni... :)
2023. aug. 8. 19:59
 5/8 anonim válasza:
Hát nem tudom ti tinik hogy csináljátok, de mi szoktunk még találkozni emberekkel. XD
2023. aug. 8. 20:46
 6/8 anonim válasza:

"kellemesebb lenne egy 25 alatti személy"


😢😢😢😭😭😢😢😢😢

2023. aug. 8. 23:53
 7/8 A kérdező kommentje:

4-es, jó ötleted van, de így mégsem tetszik. Egészen eddig a pillanatig nem volt különösebb érdeklődésem a levelek iránt, de szeretem olvasni őket, bár ezek régebbiek és online nem annyira kiolvasható minden szó.


Na szóval, kis változtatásokkal nekem tetszik. A postát kizárnám, mert egy hosszabb procedúrának tűnik, ami tudom pont a varázsa kéne legyen, de nekem nem a hosszú várakozás az, hanem inkább a levél. Amit személyesen is át lehet adni. Ez egy hirtelen ötlet, hogy mi lenne általában a tartalma, vagy miért írna egy levelet a másik mikor szavakban is elmondhatja, azt nem tudom. De az én oldalamról tudnék okot rá.


Mellesleg ha közbe jön valami, nem fogja a másik fél időben megtudni. Kivéve ha direkt leírja hogy x idő eltelte után gondoljam azt hogy mégsem ért rá, és menjek haza.



5, szoktam találkozni emberekkel, inkább úgy mondanám hogy nincs egy állandó személy. Talán lesz, talán nem.


Sajnálom 6-os, de 8 év is rettentő sok.

2023. aug. 9. 01:38
 8/8 anonim válasza:

Én nagyon örüpnék ha találhatnék egy ilyen barátot! :D


24 éves fiú

2023. aug. 9. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!