Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egész életembe féltem repülőre...

Egész életembe féltem repülőre ülni mivel az lezuhanhat, viszont az ejtőernyőzés mindig érdekel, meg a léghajó, de most elkezdett érdekelni a repülés, mennyire normális, hogy már repülős jogsit akarok úgy, hogy életembe nem ültem repülőn?

Figyelt kérdés

Igen, van némi "adrenalin függőségem" is.

23/f


2022. aug. 26. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az árát is tudod és még így is akarod, akkor nem vagy normális.
2022. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Álmodozás inkább mivel még nem ültél repülőn. De nem lehetetlen letenni egy kisrepülőre. Csak először jó lenne ha felül el rá, pl haverokkal egy alkalommal befizethettek, legalább kiprobálod. Adrenalin ide-oda a nélkül nem tudhatod hogy tetszik e.
2022. aug. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lényegében legjobb haverom keresztapjának megvan rá a jogsija, szóval ingyen is megtudnám ezt oldani.
2022. aug. 26. 23:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt mondta is? És oktathat is? Sok órát kell venni. A gépet lejet hogy bérelni kell valószínű ami neki is pénz, üzemanyagot is fizetni kell. Kedvezményesen talán de nem ingyen.

De akkor is először fel kellene ulnöd rá. Képernyőn keresztül más mint élőben.

2022. aug. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. Ő tipik az az ember, aki 20-milliós felújításokat csinál kb minden évbe, fogalmam sincs mennyit keres, de valami vegyigyár részlegnek a főnöke.
2022. aug. 27. 14:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Tök mindegy. Nem lehet használni hogy ő majd fizet neked mindent cs ak mert jól keres. Miért fizessen neked mindent? Ha a gyerekről lenne szó az úgy más. De te nem vagy az.
2022. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!