Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szegeden valaki iszogatós...

Szegeden valaki iszogatós barátkozós napot szeretne tartani velem?

Figyelt kérdés

Lány vagy fiú nem számít csak érezzük jól magunkat 😃. Kb 2,5 hónapja vagyok szegeden és barátokat nem találtam magamnak azóta, sokszor unalmas ez az egyébként nyüzsgő város egyedül, örülnék ha lenne egy két ember akikkel jól érezhetem magam unalmas pillanataimban 😁😁. Magamról annyit hogy nemrég múltam 26 de 20-26 éves kor között bárkivel szívesen ismerkedek. Imádok emberek között lenni, kiülni ide-oda. Szeretek italozni társaságban és nagy futball és forma 1 szerelmes vagyok. Ha van kedved új barátot szerezni vagy a baráti társaságodat bővíteni egy taggal szívesen várom az üzenetedet. Kedves egyetemet kezdőkkel vagy folytatókkal is szívesen ismerkedek, magam is egyetemista vagyok, ugyan egy félévem van hátra az államvizsgáig, jól tudom hogy fontosak az emberi kapcsolatok és az egyetem már egy közös pont lehet a beszélgetésünkben.


26F 😁😁😁



2023. aug. 21. 23:08
 1/1 Peti2005Peti válasza:
Szia esetleg szilveszterre már van programod?
dec. 27. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!