Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Egyik turkaloba dolgozik egy helyes lány. Par hete venni akartam polot es megkerdeztem tole hogy szerinte nem nagyon atlatszo e (edzopolo), segitokesz volt (persze ez a dolga) miutan felprobaltam konstalaltam hogy sajna tul rovid volt, mondta sajnalja es valaszoltam hogy hat ez ilyen. Es hozzatettem hogy a nadrag legalabb jo lesz ram. Erre nem valaszolt. Plusz segitseget megkoszontem, szép napot kivantam neki, Ő is ugyszint. Ma ismet voltam és szerintem megismert, mivel tavozaskor ő koszont eloszor.


Gondolkodok, hogy zaras elott nemsokkal bemegyek ismet szetnezni és miutan bezart akkor kint megvarnam a csajt és utana leszolitanam (udvarias keretek kozott persze) egy italra. Jó otlet szerintetek?



2023. szept. 1. 09:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hát ember függő, rám lehet nem hatna jól ha random csávó várogatna kinn a munkahelyem előtt mikor végzek. Inkább szólítana le benn, de kinek mi.
2023. szept. 1. 09:44
 2/12 anonim válasza:
Én sem értem, miért nem beszéled meg ezt vele? Nem hiszem hogy tele van mindig vásárlóval a bolt. Számomra ijesztő lenne, ha a délutáni vevő kint várna és leszólítana.
2023. szept. 1. 09:49
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a baj tul kicsi a hely es valahogy ha sokan vannak akkor eleg hulyen erzem hogy leszolitsam vagy barmi. Foleg leginkabb nők vannak 90%-ban bent.
2023. szept. 1. 10:08
 4/12 anonim válasza:
Bent kell szóba elegyedni vele, biztonságos környezetben, és nem egyből elhívni valahová, egyébként szimpátia esetén is meghátrálhat.
2023. szept. 1. 10:15
 5/12 anonim válasza:
Szerintem megijedne, ha kinn várnád munka után. Lehet stalker-nek gondolna.
2023. szept. 1. 10:17
 6/12 anonim válasza:

turkálóbaN dolgozik, konstatáltam.


Persze, hogy udvarias volt veled, persze, hogy köszönt. Baszki, hát ez a dolga! Meg ha pofázol neki, mégis mit csináljon? Muszáj válaszolnia.

A bolt előtt megvárni iszonyat creepy. Ne tedd. Ha ennyire beszari vagy, hogy bent nem mered leszólítani, akkor növessz tököt, de ne zaklasd ilyen kretén módon.

2023. szept. 1. 10:41
 7/12 anonim válasza:
Miért lenne “creepy”? Az nem creppy, mikor utcán szólítanak le nőket a férfiak, hogy elkérjék a számukat?
2023. szept. 1. 12:37
 8/12 A kérdező kommentje:

6-os:

Ez mitol lenne creepy? Akkor lenne az ha este tennem ezt.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Ennyi erovel ez is creepynek kellene minosulnie, nemde?


Ahogyan a lany leveszi szituaciot akkor fugg creepy e vagy sem. Lehet a nőnek az, masnak meg nem. Ennyi.

2023. szept. 1. 13:51
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor az is creepy szerinted hogy amator/szabaduszo fotosok megallitanak utcan gyonyoru/fotograf kinezetu nőket hogy fotokat keszitsenek? Ennyi erovel az is annak szamitana nem? Megsem az...
2023. szept. 1. 13:54
 10/12 anonim válasza:

Nehogy már megvárd, tök ijjesztő xd

Amúgy meg csak szimplán udvarias volt, amit leírtál. De ha tetszik akkor szólísd meg, beszélgess vele. Nehogy már egyből megvárd meg elhívd, úgy hogy a nevét sem tudod..

2023. szept. 1. 15:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!