Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Egyik turkaloba dolgozik egy helyes lány. Par hete venni akartam polot es megkerdeztem tole hogy szerinte nem nagyon atlatszo e (edzopolo), segitokesz volt (persze ez a dolga) miutan felprobaltam konstalaltam hogy sajna tul rovid volt, mondta sajnalja es valaszoltam hogy hat ez ilyen. Es hozzatettem hogy a nadrag legalabb jo lesz ram. Erre nem valaszolt. Plusz segitseget megkoszontem, szép napot kivantam neki, Ő is ugyszint. Ma ismet voltam és szerintem megismert, mivel tavozaskor ő koszont eloszor.


Gondolkodok, hogy zaras elott nemsokkal bemegyek ismet szetnezni és miutan bezart akkor kint megvarnam a csajt és utana leszolitanam (udvarias keretek kozott persze) egy italra. Jó otlet szerintetek?



2023. szept. 1. 09:35
1 2
 11/12 anonim válasza:

"[LINK] Ennyi erovel ez is creepynek kellene minosulnie, nemde?"

A linkelt kérdésnél már a 3. válaszoló is írja, hogy frászt kapna, a 4. válaszoló pedig azt írja, hogy "Utána ne menj kérdezősködni bakker.". Szóval... igen, az.


"az is creepy szerinted hogy amator/szabaduszo fotosok megallitanak utcan gyonyoru/fotograf kinezetu nőket hogy fotokat keszitsenek?"

Ez akkor lenne egyenértékű, ha mondjuk egy fotós kiderítené, hogy hol dolgozik az általa kiszemelt fotógráf kinézetű nő, és a nő munkahelye előtt várakozna.

Más az eseti leszólítás az utcán, meg az, hogy valaki tudja hol dolgozol, és pontosan te Rád vár a munkahelyed előtt.

2023. szept. 2. 07:36
 12/12 anonim válasza:
Szerintem kérdező csináld meg és mondd meg hogyan sült el mert biztosan rosszabb kimenetele lesz mintha a boltban mondanád meg neki hogy szimpatikus mikor végez van-e kedve utána egy kávéhoz vagy elkérni számát/instáját
2023. szept. 2. 07:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!