Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Olyan anyukákkal szeretnék...

Olyan anyukákkal szeretnék tapasztalatokat cserélni akik nemrég szültek. Van itt esetleg olyan anyuka aki segít nekem?

Figyelt kérdés

Olyan anyukákkal szeretnèk beszélgetni akik első babájukat szülték nemrég, természetes úton.

Bevallom őszintén, hogy kezdek nagyon parázni és szeretném tudni mire számítsak. Nem azt szeretném hallani hogy minden rendben lesz mert azt tudom és azt is hogy bármit megér majd az a pillanat amikor megcsodáljuk a fiúnkat hanem azokat a praktikákat, tapasztalatokat amik esetleg segítségemre lehetnek. Ha lehet és van valaki aki ráér akkor privátban várom a levelét 😊



2023. szept. 12. 17:20
 1/4 anonim válasza:
Én nemrég szültem. Szülés közbeni praktikakat szeretnél? Nekem sok tervem volt. Egysem jött be. Csak sodródtam az árral végül császár lett.
2023. szept. 12. 19:02
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ilyesmire gondolok
2023. szept. 12. 19:18
 3/4 anonim válasza:

2 napos tulhordas. Hirtelen elkezdtem viszketni az egesz testemen sosem viszkettem meg igy. Terhessegi Cholestase volt (semmi para csak egy ido utan van akinek mar nem birja a maja es akkor ez igy jelentkezik)


Igy kaptam hormont, kenöcs formaban oda lennt, bevezettek, ez volt 16.00 körül 23:54kor itt volt a kislanyom.

Olyan gyorsan törtent hogy erzesetelenitore sem volt ido :-D pedig a vegen megkerdeztem lehetne e kapni :-D de akkor a dajka mar csak mosolygot...ah mostmar minek.


Utolag vissza gondolva jo tapasztalat volt.

Persze bokaig ossze szartam magam szules közben :-D pedig volt beöntesem (en ettol paraztam a legjobban hogy jaj csak ne kakiljak a dajka elött)


Becsben szültem, nemtudom Magyarorszagon milyen. De nagyon kedves volt egy fiatal lany volt cak velem, sötetitett szoba...itt figyelnek a stressz mentes hangulatra. Orvost csak akkor hivnak ha komplikacio van.

2023. szept. 12. 20:11
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod és nagyon jó olvasni, hogy van ilyen gyors és kellemesebb szülés is. Ahol Én fogok szülni az is szuper hely. Sajnos az elején feküdtem bent többször is. Mosolygósak, segítőkészek, empatikusak.


Utólag jegyzem meg a kakibakitól én is tartok 😅

2023. szept. 12. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!