Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » A szàmomra nem szimpatikus,ès...

A szàmomra nem szimpatikus,ès a nem vonzó között külömbsèg van. Párbeszéd kifejtése lentebb. Mit ért ez alatt a Nő?

Figyelt kérdés

F-Nagyon kedves vagy annak ellenére hogy nyitottam és nem vagyok szimpatikus

N-Ilyet nem írtam,hogy ne lennèl szimpatikus.

A szàmomra nem szimpatikus,ès a nem vonzó között külömbsèg van.



2023. szept. 15. 10:07
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
hat ha nem irt ilyet hogy nem vagy szimpi-pimpi akkor mi a gond? Hogy jon ide szerinted mi a szimpatikus meg nem vonzo kozotti kulonbseg?
2023. szept. 15. 10:27
 2/21 anonim válasza:

Szimpatikus = emberileg alkalmasnak talállak valamire (pl. barátnak).

Vonzó = gyere ráááám!

2023. szept. 15. 11:13
 3/21 Szervizmérnök úr válasza:

Először is a "különbség" szót ne írd m-betűvel, mert bunkóságnak számít.

Külö_n_bség.

Továbbá próbáld érthetőbben kifejteni a problémád, hogy segíthessünk a magyarban.


Fordítási próba:


- Nagyon kedves vagy, annak ellenére, ahogy én nyitottam feléd, és nem találtál szimpatikusnak.

- Ilyet nem írtam,hogy ne lennèl szimpatikus.

2023. szept. 15. 11:15
 4/21 A kérdező kommentje:

ps: Nő írta, és egyébként elnézést kért a helyesírásért, engem pedig különösebben nem érdekel a helyesírás.

ezek telefonos elgépelések inkább.


idézés miatt így írtam, ne én átfogalmazásom bármelyikéből legyen egy 3. verzió

2023. szept. 15. 11:21
 5/21 Szervizmérnök úr válasza:

Szimpatikus (vagy magyarosabban: rokonszenves) ellentéte az ellenszenves.

Valaki szimpatikus vagy ellenszenves, ezek semleges, szexuális töltet nélküli jelentések.

Vonzó, az már erotikus jellegű, fajfenntartási ösztönnel kapcsolatos dolog.

2023. szept. 15. 11:27
 6/21 anonim válasza:
Akit nem érdekel a helyesírás az igénytelen. Aki igénytelen az nem vonzó, de lehet szimpatikus, mint a cuki autista eladó a boltban.
2023. szept. 15. 11:32
 7/21 A kérdező kommentje:
Szokatlan, ellenben nem tudok pluszokkal jutalmazni a hozzászólásokat, csak felkiáltójel van, ez normális?
2023. szept. 15. 11:37
 8/21 Szervizmérnök úr válasza:
Úgy látom, az egész "Ismerkedés" rovatban letiltották a minősítések lehetőségét, nekem sem tűnt fel, de ez ilyen.
2023. szept. 15. 11:42
 9/21 anonim válasza:

nem szimpatikus = nem szívesen beszélsz vele

nem vonzó = nem szexelnél vele

2023. szept. 15. 11:45
 10/21 A kérdező kommentje:

szerintem szívesen beszélgetne, jól esett a bókom, kép alapján nem vagyok szimpatikus.


"mertisztelő a bizalmad!

Sajnálom,de azt hiszem fèlre èrtettél, tovàbra sem vàltozott,hogy fotó alapján, nem tèged kereslek.

Ha szeretnél beszèlgetni,nyílni,mèlyülni tanulni,tanítani egymàsnak,arra nyitott vagyok"


Ezek még előzmények a kérdéses szöveg előttről.

2023. szept. 15. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!