Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valahogy nem tudok barátkozni...

Valahogy nem tudok barátkozni senkivel, nem vagyok már első látásra szimpatikus az embereknek,van két gyerekem akivel folyamatosan othol vagyok, nem tudok semmi frappánst mondani sem beszélgetéseket kezdeményezni,mit tegyek?

Figyelt kérdés

2022. dec. 26. 20:17
 1/3 anonim válasza:
Szabadidőben önfejlesztés? Az olvasás sokat javít a kommunikációs képességeken pl. Vagy írj nekem, és elmeséljük egymásnak, milyen unalmasak a napjaink.
2022. dec. 26. 20:55
 2/3 anonim válasza:
Szex? Ha csaj vagy
2022. dec. 27. 12:34
 3/3 Kroms válasza:

Ha nő vagy, akkor nincs jelentősége, mert a társadalmi elvárás feléd nézve nulla. Elég, ha a külsődön dolgozol és felregisztrálsz néhány társkeresőre, aztán vársz pár órát és már rághatod is át magad a rajongói levelek tucatjain (vagy százain, ha az átlagnál szebb vagy).

Ha férfi, akkor hozd rendbe az életed, indíts vállalkozást, tanulj meg néhány PUA módszert, utazz sokat és szerezz minél több élettapasztalatot, különben örökre egyedül leszel.

2023. jan. 11. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!