Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek úgy...

Lenne kedve valakinek úgy beszélgetni mintha már ismernénk egymást? (picit hosszú)

Figyelt kérdés

Mármint ez alatt azt értem hogy nem csak a "szia, mizu?" "hobbi?" "mit tanulsz?" "hogy vagy?" és társainál megrekedve folyik a beszélgetés (small talk) hanem akár random ami eszünkbe jut vagy történt világban/velünk mostanában🙆‍♀️ hosszú távra lenne a legjobb


Magamról annyit, hogy 18 vagyok (pár hónap és 19, egyszerűen nem hiszem el..), INFP-t személyiségtípusú (Google is your friend, ask it) , már érettségiztem (akár tudok segíteni angolban mert emeltet tettem :D és remélem nem baj ha angol kifejezéseket használok valamikor) oh és nem biztos de valószínű hogy adhd-m van :"D Pest megyei vagyok, de egy ideje már nem voltam Budapesten (Mondoconon mondjuk gondolkozom). Kecskemét viszont közelebb van.


Pár dolog amit szeretek: olvasás, anime, természet, zenehallgatás (rock-metál dee pop, folk is), kézműves dolgok (mindig találok valami új hobbit xd) meg imádom a vintage dolgokat szóval simán benne lennék valami thrift bolt/vásár vadászatban, próbálom megtalálni mi illik hozzám, akár jöhet tipp priviben ;) Nem cigizek, nem iszok és bulizni se voltam még. És nyugi nem foglak elrabolni és eladni a szerveidet a fekete piacon, ez remélem viszontvárható 😆


Oh és lány vagyok ^^ leginkább barátnőket szeretnék keresni (inkább a desszerted lopnám el, nem a barátod🍰🤪) 16-24 között, ha szereted az animét/könyveket/k-cdramat és tudunk fangirlködni fictional karaktereken az plusz >< (meg esetleg fotózni) Bár nem tudom mennyire lesz sikeres, azért gondoltam megpróbálom hátha találok legalább 1 embert. Fiúk is írhatnak korhatáron belül.



2023. szept. 24. 12:45
1 2 3
 1/24 anonim válasza:

Egy próbát megér

20/f

2023. szept. 24. 12:59
 2/24 anonim válasza:
Azt nem értem, ha ennyire életigenlő vagy, hogy nincsenek barátaid a való életből.
2023. szept. 24. 13:04
 3/24 anonim válasza:
Irj ha szeretnel, en baratkoznek veled szivesen 😊
2023. szept. 24. 13:17
 4/24 A kérdező kommentje:
#2 hát eleinte elég introvertáltabb vagyok személyesen, de ha komfortosabban vagyok és feloldódom tud járni a szám (üzenetben könnyebben is khm) és sokaknak ez idegesítő...
2023. szept. 24. 13:37
 5/24 A kérdező kommentje:
Meg általánosban volt barinőm de elköltöztek és elsodródtunk egymástól :c
2023. szept. 24. 13:38
 6/24 anonim válasza:
Irj 😊
2023. szept. 24. 14:37
 7/24 anonim válasza:

Van egy pár jó közös, ha van időd nekem is írhatsz.


17L

2023. szept. 24. 14:38
 8/24 anonim válasza:

Évente szokott lenni SzolnoCon is, ha túl nagynak tűnne a MondoCon.

Amúgy a thrift bolt a turkáló fancy-bb elnevezése?

2023. szept. 24. 14:43
 9/24 anonim válasza:

Mi ez az angol majmolás?

Gyönyörű a magyar nyelv,használjuk bátran!

2023. szept. 24. 16:33
 10/24 anonim válasza:
Írj ha szeretnél
2023. szept. 24. 16:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!