Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakit érdekel az iszlám? Ha...

Abdullah_ kérdése:

Valakit érdekel az iszlám? Ha bárkinek van kérdése, szívesen válaszolok ha tudok. Ismerkednék olyannal akit érdekel a vallás.

Figyelt kérdés

2023. okt. 24. 19:04
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
Az én kérdésem: miért kellene azt hinni, hogy az iszlám az igazság vallása?
2023. okt. 24. 19:20
 2/42 anonim válasza:
Az arabokat miért izgatják ennyire a kecskék? Ez is vallási indíttatású dolog?
2023. okt. 24. 19:25
 3/42 A kérdező kommentje:

#1: Erre sokféle válasz szoktak adni a muszlimok, mindenki szubjektív módon dönt erről. Szerintem közelebb áll az élethez, gyakorlatiasabb, elvi szinten sztem egyszerűbb mint a kereszténység.

Például elfogadóbb az emberi vágyakkal kapcsolatban. (Buddhizmus meg pont ettől akarja megszabadítani az egyént)

2023. okt. 24. 19:32
 4/42 anonim válasza:
Persze,mikor megyünk fejezni,robbantani,tessa? :D
2023. okt. 24. 19:33
 5/42 A kérdező kommentje:
#2: Nincs semmi ilyesmi az iszlámban, ez egy rossz indulatú pletyka.
2023. okt. 24. 19:38
 6/42 anonim válasza:

"Szerintem közelebb áll az élethez, gyakorlatiasabb, elvi szinten sztem egyszerűbb mint a kereszténység."

. Annál kb. bármi. Ha az iszlám csak annyit tud felmutatni, hogy jobb, mint a kereszténység, az elég kevés.

A kérdés az, hogy az általa felvázolt elvek mennyire vannak összhangban a hétköznapi tapasztalattal, esetleg a tudomány által megismert világképpel.

2023. okt. 24. 19:41
 7/42 A kérdező kommentje:
#4: A világon kb. 2 milliárd muszlim él, elsöprő többségük soha nem tesz ilyesmit, a keresztény-nyugati világ sokkal nagyobb kegyetlenségeket hajt végre. Most éppen Ukrajnában, korábban 2 atombombát ledobtak, Vietnam, Korea, náci Németország stb. stb.
2023. okt. 24. 19:41
 8/42 A kérdező kommentje:

#6: A vallásoknak nem feladatuk hogy a jelenkori tudományos megismerést alátámasszák, hiszen az az anyagi világ megismeréséről szól. A Korán nem erről szól.

Számomra figyelemre méltó volt, hogy Allah küldötte Mohammed beszámolt arról (isteni kinyilatkoztatás alapján) az idő relatív voltáról. Tehát hogy egyes helyeken sokkal lassabban telik az idő, mint nálunk a Földön.

2023. okt. 24. 19:45
 9/42 anonim válasza:
7,te a zsé elitet kevered a fehérekkel.Ennyire hülyék csak az arabok.Egyszerűek,mint egy faék,elég pár koránt égetős fals flag akció a zsé elit által és a sok fanatikus arab megy is késelgetni,természetesen nem a zsé elitet,hanem a fehér pórnépet.
2023. okt. 24. 19:49
 10/42 anonim válasza:
Ez az egész izraeli akció is csak a migrációnak kedvez,ez is a nwo-hez lesz jó.Mi szépen kiirtjuk egymást az arabokkal,a nevető harmadik meg megszerzi a területeinket.
2023. okt. 24. 19:53
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!