Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Pécs környékiek, valaki...

Pécs környékiek, valaki ismerkedni? Egész baranya megye játszhat

Figyelt kérdés

Elsősorban közös programokat szervezni, eljárni helyekre, várost nézni, színházba menni, moziba akár.

Egyszóval bármi, fontos hogy nem párkeresés céljából írom a kérdést, ne hogy félreérthető legyen.


Szóval hozzám hasonló magányos embereket keresek, akik introvertáltak de azért szükségük van a társaságra, kevés vagy éppen egyetlen barátjuk sincsen, magányosak.


Akár későbbiekben közös chat csoportot is létrehozni, ilyesmikre gondoltam. Felém kb. senki sem érdeklődik, tudom milyen pocsék érzés, nem igazán keres senki. Szóval hozzám hasonló embereket keresek elsősorban, de bárki írhat.


Manapság nem olyan könnyű igaz barátot, barátokat találni, főleg mert én nagyon el sem járok helyekre illetve nem úgy alakultak a dolgok. Munka van non-stop, de kollégák nem olyanok akikkel bármit is tudnék kezdeni, többnyire felnőtt, idős családos emberek. Én pedig fiatal vagyok.


Egyébként ha számítana, fiú vagyok és 22 éves.



2023. okt. 24. 21:18
 1/7 anonim válasza:

Ezek lennének a programok?

Várost nézni a koszos, büdös, zajos utcákon, kerülgetni az herbálosokat és az egyetemisták hányás/pisafoltjait?

Színházba, moziba menni, hogy órákon át csendben kelljen ülni? Ennyi erővel a buszon is ülhetünk egymás mellett. Ráadásul egyetlen egy értelmes film sincs.

Kösz, kihagyom.

2023. okt. 25. 08:38
 2/7 anonim válasza:

Mi az, hogy nincs értelmes film, még mindig adják a Barbie filmet, nem baj, ha másodszor is beülsz rá. Amúgy meg ha elindulsz, akkor nem kell feltétlen a lepratelep felé menni, de azért jogos a felvetés.


Amúgy, kérdező, dohányzol? Buli az nálad program? Mit dolgozol? Itt nőttél fel Pécsen? Májnkraft, Fortnájt, valami?

2023. okt. 25. 09:50
 3/7 anonim válasza:
Értelmes film a Barbie? :D Ez most irónia volt, ugye? :D
2023. okt. 25. 10:02
 4/7 A kérdező kommentje:

1# Akkor neked mi lenne ideális program? Tippeket meghallgatok bármikor :)

2# Nem dohányzom, bulizni én nem járok de ha többen lennénk akkor lehetne róla szó (persze nem mindegy milyen buli.., nem Pécsett nőttem fel és nem is Pécsett is élek de ismerem a várost mondhatni. Munka egyenlőre bizalmas, később eshet szó erről is, de nyugi nem csikkszedő vagyok. Hogy játszok-e számítógépen, konzolon? Néha igen, de inkább fps-ek, open world játékok. De egyre kevesebbet :) És rólad mit lehet tudni?

2023. okt. 25. 14:26
 5/7 anonim válasza:
sziaa írtam privátban
2023. okt. 30. 20:29
 6/7 anonim válasza:
Szia! Az ignorálás érzése nekem is megvan sokszor, tudom mennyire szar dolog. Sajnos nem vagyok helybéli, de ha ez nem zavar és elég ha csak néhanapján dumálunk, akkor írj nyugodtan. 21F
febr. 11. 22:29
 7/7 anonim válasza:
Jelen
febr. 12. 20:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!