Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hasonló nektek is a tapasztalat?

Hasonló nektek is a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg, hogy bárki aki akar barátkozni vagy csak valamilyen témáról beszélgetni ezen az oldalon, és ezért kiír egy kérdést, hogy kinek lenne kedve... és ezek a beszélgetések általában már az elején teljesen egy oldalú azaz ha én nem írok és kérdezek az adott illetőről vagy témáról akkot eltűnik mint Petőfi. Másnak is ez a tapasztalata?
2023. okt. 27. 08:39
 1/9 anonim válasza:
Igen
2023. okt. 27. 08:55
 2/9 anonim válasza:

Ja, nekem a f@szom kivan már ezzel.


"ha én nem írok és kérdezek az adott illetőről vagy témáról akkot eltűnik mint Petőfi."


Én azt vettem észre, hogy még akkor is eltűnik, ha viszonylag tök jól eldumáltunk...pár üzenetig, aztán többet nem ír az illető :D

És nem csak ezen az oldalon, hanem mindenhol. Nem értem mi lett az emberekkel, szinte senkivel nem lehet beszélgetni már. Úgy 10-15 éve még nem ez volt.

2023. okt. 27. 10:02
 3/9 anonim válasza:
Én nem ilyen kérdések alatt ismerkedek, hanem ha látok valai olyan témát amiről szívesen beszélgetnék akkor ráírok az adott kérdezőre/válaszolóra. Sosem volt még olyan hogy csak ghostoltak volna.
2023. okt. 27. 10:09
 4/9 anonim válasza:

Nekem nem tűnnek el, hanem írogatnak hogy "ennyi?" "mièrt nem írsz?"

Ló🌲szèrt. Az egèsz beszèlgetès olyan, mint egy rendőrsègi kihallgatás. Itt nem lehet ismerkedni.

Mindig tiltanom kell ezeket,mert nem kopnak le. Felháborodnak hogy nem kèrdezek többet.

2023. okt. 27. 11:30
 5/9 anonim válasza:
Petőfi nem tűnt el, tudjuk hol halt meg.
2023. okt. 27. 14:13
 6/9 anonim válasza:

Igen, egyoldalú szokott lenni, mert általában van valamilyen gondja- problémája, gondolatvilága az illetőnek, amit csak ő tud/gondol/érez, a másik nem, mert a másik fél egy másik világban él, így nem/nehezen találkozik a 2 világ.

Másrészt sokan azt tapasztaljuk, hogyha elkezdünk beszélgetni, és lényegében nincs különbség ember és ember közt: midndeki ugyanúgy él/dolgozik, ez nem rém unalmas tud lenni, ezért távolodnak a felek el eggymástól.

De a probléma sokadik oka az is, hogy az emberek többsége 1989 utántól kezdve nem feltétlen élt/nevelkeddett normális családban, így nem csoda, hogy (akárcsak barrátkozási szinten is, de) emberi kapcsolódási problémákkal küzdünk...

2023. okt. 27. 15:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor nem csak Én tapasztalatom mindezt. Legyen szép napotok, valamint ha még valaki ír hozuá kommentet, nagyon szépen megköszönöm!
2023. okt. 27. 16:48
 8/9 anonim válasza:
Neten nem egyszerű, könnyen elvész az érdeklődés a másik iránt, túl sok az inger (gondolhatunk akár arra is, hogy a TikTok milyen népszerű mostanság).
2023. okt. 27. 23:24
 9/9 anonim válasza:

Én több típusú emberrel beszélgettem már itt. Volt akivel nagyon szoros barátság kialakult, volt aki tényleg mintha valami rendőrségi kihallgatást tartana.. amikor kérdez valaki nem gond, de ha kérdez többet és azok közt valamit amit nem osztasz meg szívesen idegennel elsőre, és megkérdezi attól még és már úgy érzed kényszerít.. az gáz. Van olyan is.

És persze olyan is, akivel semmi baj nincs amúgy, csak nem vagyunk egy hullámhosszon, sokan elfelejtik, hogy ahogy a párkapcsolatban sem, barátság szintjén sem illik mindenki mindenkihez. És sokszor valóban kár erőltetni, mert persze egy felszínesebb ismerettség két felnőtt között normális esetben kialakulhat, lehetnek jóban, de az igazán jó barátsághoz valami közös kapcsolódási pont is kell. Ettől még szerintem nem felesleges próbálkozni, hogy nem mindig találjuk meg ezt a másikban, ez sokszor senkinek sem a hibája. Mi emberek másak vagyunk és annyi.

2023. okt. 27. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!