Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Magyarországon vannak olyan...

Magyarországon vannak olyan oldalak ahol telt/kövér emberek tudnak ismerkedni? 29\L

Figyelt kérdés

nov. 7. 16:40
1 2
 1/17 anonim válasza:
Nem tudom, de engem is érdekelne. Enyhén vagyok csak duci, és edzek is, de hozzám hasonlóval szívesen ismerkednék. 24/F
nov. 7. 16:53
 2/17 anonim válasza:
Azért annyira nem vagyok durva eset és ilyen jellegű fétisem sincs...de azért kíváncsi lennék rád. :D /F
nov. 7. 16:58
 3/17 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül, hogy milyen az én testalkatom tetszhetnek a husis emberek.
nov. 7. 17:16
 4/17 anonim válasza:
Tudom ez igy eléggé random, mert nem tudjuk hol lakik, hogy néz ki a másik, de ha gondolod, írj rám, kíváncsi vagyok rád. Aztán max ventilàlunk, hogy nincs ilyen oldal
nov. 7. 17:52
 5/17 anonim válasza:

Szia! Engem is erdekelne ilyen oldal ha kapsz esetleg valakitol normalis valaszt!:)


24/F

nov. 7. 18:18
 6/17 anonim válasza:

Nekem tetszenek a husis csajok, DE a barátokat nem így válogatom meg.

Volt elég duci partnerem, barátnőm is, szexuálisan izgatott oké, de barátilag nem tudom miért előnyös, ha mondjuk husis.

nov. 7. 18:42
 7/17 anonim válasza:
Miért nem fogadjátok el, hogy valakinek tetszhetnek a husisabb emberek? Nem feltétlen kell mindkét embernek túlsúlyosnak lennie egy kapcsolatban, ha még nem láttatok ilyet, akkor el is árultátok, hogy anyuci pincéjéből sose mentek utcára. Én sem rinyálok azért, hogy ami genetikailag megvan és semmit nem kellett tennem ellene az másnak nincs, ugyanis lefogadom az itteni “fatphobe” emberek, akik persze hibátlanok és véknyak sosem láttak még konditermet belülről. A genetikáról 100%-ban nem tanultak, nyugi srácok, ha sikerül tovább jutni általánosból, gimiben lesz róla szó.
nov. 8. 05:39
 8/17 anonim válasza:
Persze, fogyiklubb
nov. 8. 07:27
 9/17 anonim válasza:
Úgy tudom, hogy van egy oldal, a "ducitárs.hu", de igazából minden társkerin vannak mindenféle testalkatú emberkék.
nov. 8. 10:35
 10/17 anonim válasza:

Miért kell erre speciális oldal? Minden oldalon vannak. A ducitars.hu elvileg nekik van, de gyakorlatilag elég lapos az oldal és sajnos már fizetős is.

Nincs különbség ilyen szempontból semelyikkel.

34N

nov. 8. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!