Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyanok, elsősorban...

Vannak itt olyanok, elsősorban magyarországi lakhellyel, akik bármilyen vonzalmat éreznek a saját vagy akár mások köldöke iránt? Sokan vagyunk, de nincs egy összefogó csoportja ennek a témának és szeretné egy csoportot csinálni ebben a témában.

Figyelt kérdés

2023. nov. 8. 11:26
 1/5 anonim válasza:
Ez mellé ment, ez nem a humor rovat. Vagy komoly? Akkor orvos sürgősen.
2023. nov. 8. 11:27
 2/5 anonim válasza:
Szerintem semmi baj nincsen, ezzel, nagyon sok fétis létezik, és emellett normálisan élnek/élünk. Az orvos mit mondana, kezelni kell a fetisizmust?
2023. nov. 8. 13:24
 3/5 anonim válasza:

Igen, fétis szinten van nálam a női köldök, és azt is szeretem ha az enyémmel foglalkoznak.

Viszont a nők között nagyon kevés van aki ezt szereti, és ők sem vállalnák nyilvánosan fel. Ezért az ötleted halott ügy, mert ha létrehoznál egy ilyen csoportot, úgyis csak férfiak lennének benne.

2023. nov. 17. 22:06
 4/5 anonim válasza:

nekem pl a köldök piercing a fétisem

van is 4 jelenleg

de ezt nem tudom hány ember vállalná fel

sőt bármilyen fétist

nov. 24. 21:29
 5/5 anonim válasza:
Nekem is köldökfétisem van, 31 éves meleg fiú vagyok. Aki gondolja, írjon.
dec. 10. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!