Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A budapestiek annyira elnyugat...

A budapestiek annyira elnyugatiasodtak hogy már a történelmüket sőt a saját nyelvüket sem beszélik?

Figyelt kérdés

A vidéki fiataloknál érzem a hazaszeretetet, de a fővárosiaknál már mást éreztem, naggyából csak angolul beszélnek

Idézek egy szöveget az egyik trianoni hírből:Manapság a Nyugatot csak azok a kisebbségek érdeklik, akik szexuális irányultságuk alapján határozzák meg magukat, és évente egyszer felvonulnak az Andrássy úton, egy olyan rendezvényen, amely még arra sem veszi a fáradságot, hogy magyar nevet adjon magának. Mi a véleményetek?



2023. jún. 6. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

I don't give a shit.


(vidéki vagyok)

2023. jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Én sem beszélem a történelmünket...
2023. jún. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"A Nyugatot" nem (csak) a melegek érdeklik, nyilván csak ezt tűnt fel a "hazafi" ősmagyar cikkírónak. A kutyát nem érdekli, hogy mikor és hol vonulnak fel évente egyszer. A rendezvényt tudtommal mindenhol így hívják. Ilyen alapon sok másikba is beleköthetne. Mi ez a baromság, hogy a budapestiek angolul beszélnek? Mert 1-2 barom divatból használ angol szavakat is? Gondolom, ilyen vidéken is akad.
2023. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kevesebb de akad
2023. jún. 6. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok, sikerült kivitelezned az általánosítás tankönyvi példáját kérdező, of course. Btw történelmet beszélni legfeljebb történelemtanártól hallottam, de te tudod. A vidéki fiataloknál a hazaszeretetet és a magyar nyelv hibátlan művelését érzékeled? Akkor irány hát Nógrád vagy BAZ megye, na ott majd rájössz.:D Csak tudod általánosítani nem túl okos dolog, főleg nem mindenféle logikus érvelés nélkül.
2023. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!