Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Így, hogy megszűnt az Omegle,...

Így, hogy megszűnt az Omegle, milyen weboldalra tudnék menni barátkozni?

Figyelt kérdés

2023. nov. 9. 16:40
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
anotalk
2023. nov. 9. 16:47
 2/27 anonim válasza:
Anotalk. Miért szűnt meg?
2023. nov. 9. 16:50
 3/27 A kérdező kommentje:
#2: Elvileg megszaporodott a visszaélések száma, és ezt a CEO már nem bírta mentálisan. Sajnálom, mert jó kis weboldal volt.
2023. nov. 9. 16:51
 4/27 anonim válasza:
Na így az anotalkon többen lesznek, ez egy felől jó is, de rossz is, mivel 2x annyi beteg f@sz. Ez nekem is új, hogy megszűnt, kb 1 hete még chatelgettem rajta bárkivel. Csak Magyarországon, vagy máshol sem elérhető már? Anotalkot én nem fogom használni.
2023. nov. 9. 17:02
 5/27 A kérdező kommentje:
#4: Abszolút vége. Menj a főoldalra, ott a sírkő és egy hosszú nyilvános levél.
2023. nov. 9. 17:05
 6/27 anonim válasza:
#5 És tényleg, na, akkor az online ismerkedéseimnek vége! De szerencsére az omegle-n trollkodó videóknak is, ahol sokszor halálra ijesztettek fiatal lányokat.
2023. nov. 9. 17:08
 7/27 anonim válasza:
Én a chat.hu-t használom még mindig. Jó kis oldal, ott ismerkedtem meg nagymamámmal.
2023. nov. 9. 22:21
 8/27 anonim válasza:
#7 Jó kis oldal (volt.) kb 2015-ig. Azt ugyan nem építették le, de az összes normális arc otthagyta a 2010's elején.
2023. nov. 9. 22:29
 9/27 Gymnospermatophyta válasza:

Nem értem miért lenne vége valakinél az online ismerkedésnek azért, mert megszűnt az omegle. Azon kívül még rengeteg lehetőség van, internetről beszélünk. :)

Ha hasonló videochates oldalt keresel, akkor szerintem népszerű a chatalternative. Most pedig a többi videochates oldal népszerűsége valószínűleg növekedni fog, hiszen azok az emberek átmehetnek más platformokra. Igaz, az omegle-nek volt szöveges része is, most fejből nem tudom az alternative hogyan működik ebből a szempontból.

Chatroulette is még megvan, valószínűleg most arra is ránéznek többen. Ha már omegle-t használtad, ezekre is ránézhetsz.

nov. 10. 21:27
 10/27 anonim válasza:
#9 Köszönöm, be tudom valahogyan állítani rajta, hogy melyik ország felhasználóival beszélnék?
nov. 10. 21:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!