Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki barátkozni? 19/f

Valaki barátkozni? 19/f

Figyelt kérdés
Rólam: Budapesten vagyok jelenleg, egy magányos, viszonylag elkeseredett depressziós srác vagyok. Szeretnék végre barátot, akivel tudnék beszélgetni, mert nekem szószoros értelemben sajnos senkim sincs. Sokszor alkoholba folytom a bánatom, így eléggé alkesz vagyok.

nov. 22. 22:56
1 2
 1/16 anonim válasza:

Nem vagy egyedül, a jelenlegi helyzetben van elég hasonló fiatal férfi.

Miért nem nézel neten olyan anyagokat, ami pont neked szólna, hogy hogyan fejlődj, hogyan lépj ki ebből?

Hagyd abba a piálást, vagy minimalizáld. Menjél edzeni sürgősen.

nov. 23. 05:03
 2/16 anonim válasza:

Ha minden éppen magányos ember alkesz lenne,a világ összes piája nem volna elég.

Négy éve nincs senkim,de ha kezdek emiatt szomorodni,akkor irány egy jó kirándulás, vagy séta a természetben, pár órás. Mindig elmúlt a rosszkedvem,sőt optimista lettem.

Vannak dolgok, amit el kell fogadni,nem mindenkinek jut társ,de még barát sem.Bár ezek a mai "barátságok", főleg neten, semmit nem érnek.


F /Bpest

nov. 23. 05:19
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát őszintén nem csak azért piálok mert magány, hanem olyan életem volt eddig... Magyarán többszörösen traumatizált vagyok, jártam pszichológushoz, de sokat nem ért sajnos.
nov. 23. 07:38
 4/16 A kérdező kommentje:
Válaszokat köszönöm, azt elfelejtettem.
nov. 23. 07:39
 5/16 anonim válasza:
Bocsi, de az alkoholista kör nálam kizárva.
nov. 23. 08:36
 6/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, nálam az előítélesek vannak kizárva.
nov. 23. 08:46
 7/16 anonim válasza:

Szóval hogyha én drogozok és emiatt valaki elítél az előítéletes és rosszindulatú.

Még véletlenül sem én vagyok a tróger, hogy ezzel akarom elnyomni a fájdalmaimat, mondom ezt úgy, hogy 22 évesen ugyanebben a helyzetben vagyok mint te, csak nem vagyok egy lezüllöt alkoholista.

Megértem a magányodat, hogy pusztító, de nem magyarázat rá, hogy piálsz, ez szimpla akaratgyengeség. További jó vergődést!

nov. 23. 11:48
 8/16 A kérdező kommentje:
Hol irtam olyant hogy lezullott alkoholosta lennek? Estenkent penteken szoktam meginni egy 2 decis royal vodkat, mert ez jelent szamomra megnyugvast. Az irasod es az offenziv modorod alapjan szerintem okkal vagy 22 evesen ugyanebben a helyzetben :D
nov. 23. 13:35
 9/16 anonim válasza:

Hali.

Írj nekem nyugodtan, szívesen beszélgetek, és ismerek meg új embereket.

24 éves srác vagyok.

nov. 23. 13:40
 10/16 anonim válasza:
Enis ugyanez vagyok csak nem iszok hanem xboxozok 0-24-ben
nov. 23. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!