Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyan 18-25 közötti...

Vannak itt olyan 18-25 közötti lányok, akiknek nem hétköznapi a stílusuk kinézetileg, zenei ízlés tekintetében, öltözködésileg?

Figyelt kérdés
Pl. Rockerek, punkok stb... ilyesmiket keresek, beszélgetésre. Kíváncsi lennék pár véleményre az ő szemszögükből. Szociális témák stb...
nov. 28. 02:38
 1/10 anonim válasza:
Te is lány vagy?
nov. 28. 08:37
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem. 23/F vagyok
nov. 28. 08:49
 3/10 anonim válasza:
Akkor ez csökkenti a sikeresélyeidet. Nagyon sok a goth lány-fétises buggyant, akik miatt az átlagosnál tartózkodóbb a célcsoport.
nov. 28. 08:55
 4/10 A kérdező kommentje:

#3


Ismerem ezt a célcsoportot, jobban, mint hinnéd. És tudom, hogy ők is hozzám hasonló nem hétköznapi arcokat keresnek, ezért írtam ki a kérdést. Ráadásul itt abszolút nem játszik a fétis, mivel nem hátsószándékkal írtam ki a kérdést. Nem dugópajtást, vagy barátnőt keresek, nem gondolkodom párkapcsolatban.

nov. 28. 09:26
 5/10 A kérdező kommentje:

Mármint nem amiatt írtam ki a kérdést, de nem vagyok ellene.

A párkapcsolati ügyei más síkon mozognak. Itt most csak beszélgetni akarok, és pár dolgot meg akarok tudni/kérdezni.

nov. 28. 09:29
 6/10 anonim válasza:
Ha ismered ezt a célcsoportot akkor miért ide írsz kérdést és miért nem az ismerőseidtől kérdezed te...
nov. 28. 10:30
 7/10 anonim válasza:

Mindenki szereti azt hinni, hogy nem átlagos és hétköznapi a külseje öltözködése.

Maga a kérdés is olyan mint az imént említettek. Egyszóval: Tucat

nov. 28. 10:51
 8/10 anonim válasza:
Csak a szokásos, napi "pick me boy".
nov. 28. 12:24
 9/10 A kérdező kommentje:

#6-8


Nem az a kérdés, hogy én miért írok írok ide, (válaszolhatnék rá, de neked nem fogok magyarázkodni) hanem az, hogy te miért offolod szét a topikomat. Én sosem írok ilyen kérdések alá okoskodásokat, hanem hagyom, hogy a Kérdező és azok a kommentelők, akikre vonatkozik a kérdés, rendezzék a dolgokat.

Lehet, a kötekedés neked szórakozás, de valószínűbb, hogy gondjaid vannak, aztán a trollkodással próbálsz elmenekülni a dolgok elől. Én is csináltam ezt, de hidd el, ez nem megoldás. Minden irónia nélkül, szívből kívánom, hogy rendeződjenek a gondjaid.

Viszont ami sok, az sok. A következő offjaid már a moderátornak fognak menni.

nov. 28. 12:55
 10/10 anonim válasza:
Én rocker vagyok, lány. Írhatsz
nov. 28. 21:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!