Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek volna kedve barátkoz...

Valakinek volna kedve barátkozni a Budapest–Szeged vasútvonal és Kecskemét környékén? 19/F [Introvertált]

Figyelt kérdés

Kedvelem a sci-fi sorozatokat, filmeket és könyveket, de más műfajok elől sem zárkózom el.

Gondolkodó, introvertált típus vagyok. Érdekel a filozófia, a nyelvészet, az önfejlesztés, a programozás. Emellett sok minden más is tud érdekelni, akár olyanok is, amikről még én magam sem tudok.

Ha sportról van szó, akkor a pingpong a kedvencem. Közös programok szervezésében is benne vagyok, csak ne valami buli vagy fesztivál legyen.

Precíznek tartom magam. Szeretem, ha rend van körülöttem.

Szeretem megérteni, hogy a körülöttem lévő emberek mit miért csinálnak. Mindig próbálok megértő és támogató lenni.

Szeretek hipotetikus kérdéseket feltenni. Érdekel hogyan működik a világ, amiben élünk. Ilyesmi könyveket is olvasgatok mostanában.


Bevallom, néha túl kevés időm van mindenre, és sajnos hajlamos vagyok még azzal is hatékonytalanul gazdálkodni. Hajlamos vagyok a kiégésre és az abból következő kedvtelenségre, illetve tenni nem akarásra. Emberek társaságában viszont szinte mindig vidám a hangulatom. Amiatt nem kell aggódnia senkinek.


Bárki írhat választ vagy privát üzenetet, akinek szimpatikus vagyok a leírtak alapján, és úgy érzi, tudna velem beszélgetni, barátkozni.

Nyugodtan írhatsz akkor is, ha évek teltek el a kérdés kiírása óta.



dec. 9. 23:34
 1/9 anonim válasza:
A vasútvonal környékén? Nem jobb inkább beülni valahova?
dec. 9. 23:52
 2/9 anonim válasza:
Csak egy kérdésem volna, milyen nyelven programozol és mit?
dec. 10. 08:11
 3/9 A kérdező kommentje:

A C#-ot, a Pythont és a JavaScriptet ismerem.

Nem vagyok valami jó programozó. Időnként elegem is van belőle, de ettől érdekelni még érdekel.

Sulis projektmunkákat programoznom kell, saját ötletekbe pedig időnként belefogok.

dec. 10. 10:14
 4/9 anonim válasza:
És milyen saját ötleteid vannak?
dec. 10. 11:19
 5/9 A kérdező kommentje:

Pl

- Hogyan lehetne megvalósítani egy offline digitális pénzrendszert

- Program, ami gráfokat kezel és lehet benne érdekes gráfos leképezéseket írni

- Van egy régen írt konzolos alkalmazásom idegen szavak hatékony tanulásának céljára. (Sokkal többet tud, mint a csicska Quizlet)

- Saját sejtszimuláción is gondolkodtam már

- Saját kulcsgeneráló program, ami legyárt stringeket bizonyos szabályok alapján, és tudja tesztelni, hogy egy adott karaktersor érvényes kucsnak számít-e

- Opcióválasztós kalandjátékot leíró XML formátum és annak lejátszója, fordítóprogramja

- Sokdimenziós paint program

- Plaifair-kódtáblakezelő

- A saját igényeimnek megfelelő, belső linkeket és alapszintű szövegformázást tartalmazó jegyzettömb-alkalmazás és fájlformátum

- Titkosító, kódoló programok


Ötleteim vannak dögivel, csak kedvem, időm és kitartásom nem mindig van ahhoz, hogy megvalósítsam őket. Le vannak írva szépen, részletesen mappákba rendezett TXT fájlokban. Sok közülük ott is marad megvalósítatlanul az idők végezetéig, mert pl nem válik hasznomra, nincs neki prioritása, vagy egyszerűen nem érdekel már annyira, hogy energiát fektessek a megvalósításába.

dec. 10. 16:03
 6/9 A kérdező kommentje:
A Playfair-kezelő háromdimenziós lenne egyenként, és lenne benne szóköz is. Újragondolt digitális változat.
dec. 10. 16:20
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg mondjuk egy teljes 256 elemű ANSI-kódtábla a 25-ös tábla helyett.
dec. 10. 16:22
 8/9 A kérdező kommentje:
(tetszőleges méretű a tábla, tetszőleges mennyiségű karakterrel)
dec. 10. 16:26
 9/9 anonim válasza:
Szia! Közös programokra kapható vagyok, bulizni én sem szeretek. Nem biztos, hogy közös az érdeklődési körünk, de te mondtad hogy nem zárkózol el új dolgoktól, és ebben egyformák vagyunk. Ha gondolod írj rám nyugodtan, 21F.
febr. 11. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!