Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Az Anotalk nevű beszélgetős...

Az Anotalk nevű beszélgetős oldalon lehet egyáltalán lányokkal beszélgetni vagy mindenki csak fiú aki lánynak adja ki magát?

Figyelt kérdés
Nincs személyes tapasztalatom az Anotalkal kapcsolatban, de még mielőtt kipróbálnám kíváncsi lennék a tapasztalatokra, hogy valóban nem használják lányok, mint ahogy azt hallottam?

dec. 13. 11:02
 1/10 anonim válasza:
Nem tudhatod, hisz anonim, mindenki azt mond magáról amit akar. Amint bármelyik fél kilép a beszélgetésből vége, jó eséllyel soha nem beszéltek újra.
dec. 13. 11:05
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor így nem sok értelme van szerintem kipróbálnom
dec. 13. 11:08
 3/10 anonim válasza:
Értelmetlen időpocsékolás, több mint 90%-a üres ember, akik a "szia, kor"-on kívül mást nem ismernek. Istenigazából az a legnagyobb baj ezzel az oldallal, hogy olyan emberek használják akik az életüket is elunják de persze elvárja a másiktól, hogy szórakoztassa. Ahogy az első mondta bárki mondhat bármit és az lehet aki akar. A fennt lévő lányok is csak unatkozni járnak fel akik 1 szavas válaszokon kívül másra nem képesek mert mi a faxnak erőltesse meg magát. Arról meg ne is beszéljünk, hogy minden második ember ha a saját nemeddel akarsz beszélni mert hát lány nincs vagy csak ritkán, rosszabb esetben valójában férfi :D, hogy ferdehajlamú homokosok vagy tudja a bánat még milyen beállítottságú emberek vannak, hogy elmegy a kedvem használni az oldalt. Jópár hónapja nem mentem fel, fölösleges, mert ez tényleg csak kidobott idő az ablakon.
dec. 13. 11:16
 4/10 anonim válasza:
Lehet,de egyrészt igen nehéz kifogni értelmes lányokat bár nem lehetetlen!Viszont ha 20 felett keresnél korosztályt akkor hagyd ki mert nagyjából 13-20 a plafon.Nagy ritkán találni csak 1-2 idősebbet.De a legnagyobb gond a spammerekkel van.Tele van olyanokkal akik hirdetni járnak fel meg gondolom kamu képek meg videókat próbálnak eladni nevetséges szövegekkel.Meg nyilván van jópár defektes is.Szóval mostmár tuti nem ajánlom,régebben még úgy ahogy megérte feljárni oda mert volt egy kis réteg akit megtudtál találni de mostanra már az sincs.
dec. 13. 11:32
 5/10 anonim válasza:
Én ott talaltam meg a feleségemet
dec. 13. 11:35
 6/10 anonim válasza:
Én lány vagyok, és néha használom.
dec. 13. 11:56
 7/10 Thunderfairy válasza:
Egyszer probáltam. Semmi értelme még az oldal létezésének se. 2-3 mondatonként más volt a beszélgető partner. Egyszer probáltam és nem is probálom több alkalommal.
dec. 13. 14:00
 8/10 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal, viszont fontos hozzátenni, hogy valóban vannak kivételek. Megismertem onnan embereket, akikkel még ma is beszélek, sőt lett onnan egy jól működő párkapcsolatom is.

Tényleg kevés ott a normális, de lehet találni néha. És aki keres, az talál. ;)

dec. 13. 20:18
 9/10 anonim válasza:
Csak azt ne felejtsétek el, hogy az interneten mindenki potenciálisan férfi, és akkor nem lesz gond. 😉
dec. 13. 21:11
 10/10 anonim válasza:
az első barátnőmet onnan ismertem meg. egyébként az oldal aktív, mindennap vannak fent, vannak napok, amikor különösen jól működik.
febr. 11. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!