Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Megijedtél a leírástól vagy...

Megijedtél a leírástól vagy elég bátor vagy haverkodni? 29F

Figyelt kérdés

Privátban várom lányoktól az üzeneteket. Ha valakinek nem szimpi az ütenete, akkor elnézést kérek, de nem fogok válaszolni.

Nekem fontos, hogy egy beszélgetés izgalmas és érdekes legyen. Sok lány erre nem képes, éppen ezért

a minimum korhatár 20 év.

Találkozás sem kizárt, ha megkedvellek, de egyelőre csak beszélgetés a célom.

Fontos, hogy járj egyetemre vagy végeztél ha már idősebb vagy, az analfabétákat kiszűröm egy gyors teszttel, így félkegyelműeknek felesleges próbálkoznia.

Hobbim: Szeretek utazni, jóképű, sportos úriember vagyok, saját ház, autó. kutya. :D De mindez lényegtelen, mert nem randi a célom. Tárgy megjelölése legyen a korod. Köszi!


dec. 17. 14:08
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
Nem ijedtem meg, csak egyszerűen egy beképzelt, és unszimpatikus ember vagy.
dec. 17. 14:14
 2/30 anonim válasza:
Azért hülye, mert nem vagy szimpatikus a számára (teljesen érthető okok miatt)? Szerintem gondolkodj el, melyikőtökre illik jobban a megnevezés
dec. 17. 14:30
 3/30 anonim válasza:
Szerintem is túl nagyképű vagy.
dec. 17. 14:54
 4/30 anonim válasza:

Tehát intelligens ember csak egyetemet végzett lehet?

Tényleg elég unszimpatikus a bemutatkozásod.

dec. 17. 14:56
 5/30 anonim válasza:

De most komolyan, hogy lehet valaki ennyire beképzelt?

"Félkegyelműek, analfabéták"... Csak azért, mert nincsen diplomájuk? Hidd el, eszük ágában sem lesz nálad próbálkozni! 😄 Nekem ugyan van diplomám, de én is futva menekülnék előled.

dec. 17. 14:57
 6/30 anonim válasza:

Úristen, mekkora egy sznob gyökér vagy Kérdező!

Lehetsz te atomfizikus is, ilyen olyan végzetséggel ha mellette egy nárcisztikus egóőrnagy vagy.

Az a durva, hogy a hozzád hasonló emberek fel se fogják, hogy mi a baj velük csak hangoztatják azt, hogy ők mások.

Abban egyetértek, hogy sok férfi és nő nulla a kommunikáció terén mind a valóságban mind a digitális téren de minden más arra enged következtetni, hogy egy üres ember vagy aki anyagi javakkal és végzetségek mögé bújik mert azt hiszi egy ember attól értékes. nyugodtam képzelheted azt, hogy te találtad fel a spanyol viaszt, nem leszel más mint egy tucatember a sok közül.

dec. 17. 15:01
 7/30 anonim válasza:
Ha olyan okos vagy, akkor most azt tanuld meg következőnek, hogy hogyan kell egészséges és teljes emberi kapcsolatokat létesíteni. Ahogy látom, elég nagy hátrányból indulsz. 😬
dec. 17. 15:09
 8/30 anonim válasza:
Ennél "vérnyomásemelőbb" leírást, és bemutatkozást, illetve önsz@pást én még itt nem olvastam. :D Az a tudat mondjuk nyugtat, hogy (sajnos) a normális embereknek sem szoktak írni, akkor neki pláne, bár nagy az Isten állatkertje, és alacsony a kerítés.
dec. 17. 15:20
 9/30 anonim válasza:

Én szívesen ismerkedem veled.


82L

dec. 17. 15:33
 10/30 anonim válasza:

Én egy 25 éves egyetemet végzett lány vagyok, tehát elvileg, egyrészt megfelelnék a kritériumoknak. Te viszont nekem nem, az egód miatt. Az a helyzet kérdező, hogy ha ezt a minimum egyetemre járj, mert analfabéta vagy hozzáállással van bajom. Az a baj, hogy pont az ilyen felfogású emberek miatt előítéletesek az egyetemistákkal, diplomásokkal szemben, mert azt hiszik, hogy mind ilyen öntelt. Ez nem igaz, engem nem érdekel, hogy ki milyen végzettségű, és kikérem magamnak, hogy azért lennék beképzelt, mert diplomám van. Kérdező, ha nem csak trollkodásból írtad, így nem beszélünk másokról! Én mondom, hogy ez csak egy bizonyítvány!

Légy szíves ne hozz már szégyent a diplomásokra!

De azért sok sikert az ismerkedéshez, hátha előbb utóbb találsz magadhoz hasonló lányt.

dec. 17. 16:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!