Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretne olyan 25-35 közötti...

Szeretne olyan 25-35 közötti hölgy ismerkedni,aki nagyon jó sakkban?

Figyelt kérdés
Azért a sakk,mert remek kiindulópont,és mert szeretem az értelmes nőket,és szeretek sakkozni.Bár még annyit,hogy nem nézek ki kockának.

dec. 23. 08:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bár nem hiszem,hogy az ilyen nők itt ismerkednének:(
dec. 23. 08:54
 2/14 anonim válasza:
nem
dec. 23. 11:06
 3/14 A kérdező kommentje:
Oké.Zárt állásban mi a jobb,huszár,vagy futó?
dec. 23. 16:10
 4/14 anonim válasza:
Zárt állásban a huszár. Úgy tudom az a csodababa 2250 ELO jelenleg szingli, Anna Cramling. Egyszerűen hihetetlen, gyönyörű, sakkozik komoly színten, és van humora, mosolygós. Álomcsajszi
dec. 24. 02:30
 5/14 A kérdező kommentje:
Oké.Beszerzek egy FM címet,és indulhat a móka.Amúgy te milyen szinten állsz?
dec. 25. 07:47
 6/14 anonim válasza:

Szerény színten. Mióta ököllel háromszor tisza erővel állonvertem magam többször, úgy hogy csillagokat láttam, mert elnéztem valamit, mindig mindig már megint olyan dühös lettem magamra, hogy móresre kellett tanítanom magamat. Nem volt meddő nevelés, azóta már nem húzok egy értékes bábút rossz helyre, de ennek az az ára, hogy idővel vesztem el a partikat. Legutóbbi 30 másodpercem maradt és sakmattot adtam, így jött ki. Míg az ellenfélnek még 3 perce volt.


Megmutatom ezt a szép partit.

dec. 27. 14:44
 7/14 A kérdező kommentje:
Ugye te nem nő vagy?Persze,érdekel a parti
dec. 27. 18:12
 8/14 anonim válasza:
Büszke Hetero nemzeti keresztény vagyok :) Szerintem itt a gyk-n egyetlen nőnemű sem hallott még Anna Cramling-ról. Vannak a YT videói, azokat bírom amikor a parkban összejönnek sakkozni, és persze egyik sem tudja , hogy WFM. Csak azt látják, fiatal, szép... könnyű menet lesz, persze csalódnak :D
dec. 28. 02:19
 9/14 anonim válasza:

Az ellen a 10 lépésben olyan hibát csinál, amit én anno, kegyetlenül megtoroltam magamon. Talán felhasználhatta volna a megmaradt 3 percet megfontoltabb húzásokra. Nekem 30 másodpercem maradt a végén.



[link]

dec. 28. 04:08
 10/14 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,ez így nekem nagyon gyenge,mind felőled,mind az ellenfél részéről.
dec. 28. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!