Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tudnék itt ismerkedni egy...

Tudnék itt ismerkedni egy olyan 18-40 év közötti lánnyal(nővel) aki anyagi,kulturális vagy egyéb személyes okból külföldön szeretne tovább élni velem akár hosszabb távon is? (EU-s ország). Többi lent:

Figyelt kérdés

Rendezett albérletben élek jelenleg a testvéremmel, normális fix munkahelyem van. Nem vagyok milliomos sugardaddy és nem kitartott házvezetőnőt keresek, hanem olyan valakit akivel közös terveket és jövőt tudnánk megvalósítani. Amiben csak tudok segítek(munkakeresés,papírmunka,akár kiutazás is).

Kizáró okok, amikre nem vágyom: kapcsolati játszmák,hazugság,féltékenység,felesleges dráma.

Legyél max.165 cm,őszinte,kedves,az sem hátrány ha szeretsz olvasni és beszélsz valamilyen idegen nyelven(nem muszáj).

Kamu profilok ne írjanak, mert úgyis ki lesznek szűrve.

Privátban várok üzenetet attól aki komolyan gondolja, szép napot mindenkinek.

45F



2022. nov. 21. 09:06
 1/6 anonim válasza:
Francba, 10 centivel magasabb vagyok...
2022. nov. 21. 11:54
 2/6 anonim válasza:
Hát hozzám meg öreg vagy, papi.. ;( Pedig nem 18 vagyok.
2022. nov. 21. 13:27
 3/6 anonim válasza:
18 éves lány vagyok te hozzám túl öreg vagy, de azért sok sikert
2022. nov. 21. 14:39
 4/6 anonim válasza:
Ez egy szegszhirdetés?? 👀👀👀
2022. nov. 21. 14:58
 5/6 anonim válasza:
Ez egy hirdetés
2022. nov. 21. 18:10
 6/6 anonim válasza:

-Jelenleg albérletben a testvérrel.

-Rendezett albérlet. Ha rendezetlen lenne egyből az utcán lennél.

-Manapság nem létezik fix munkahely.

-Kizáró okok felsorolása...


45 év alatt semmire nem vitted az életben.

2022. nov. 22. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!