Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Melegek, milyen chat oldalon...

Melegek, milyen chat oldalon szoktok ismerkedni, baratkozni?

Figyelt kérdés

jan. 7. 19:09
1 2
 1/15 anonim válasza:
insta
jan. 7. 19:35
 2/15 anonim válasza:
Insta,
jan. 7. 19:53
 3/15 A kérdező kommentje:
instan hogyan?
jan. 7. 20:16
 4/15 anonim válasza:
Belépsz....és követsz olyan srácokat pasikat akik megtetszenek ,és nagy valószínűség szerint melegek .elkezdesz vagy elkezdenek veled chatelni.de nehogy azt gondoldd hogybott könnyebb .ott is sok a paraszt.
jan. 7. 20:19
 5/15 A kérdező kommentje:
Ertem,koszi. Es nem ciki csak ugy random sracokat bekovetni?
jan. 7. 20:22
 6/15 anonim válasza:
Nem.
jan. 7. 20:34
 7/15 anonim válasza:

Lehet, hogy ez egy hülye kérdés, de azt megkérdezhetem, hogy például te, kedves kérdező, mint meleg csak szintén melegekkel barátkozol (nem rendes kapcsolatra, hanem csak szimplán barátkozásra, haverkodásra gondolok), vagy heteroszexuális srácokkal vagy akár lányokkal is barátkoznál?


Mert ha gondolod, nyugodtan rám írhatsz privátban, én szívesen elbeszélgetek és haverkodnék veled :) (de tényleg csak barátkozás céljából, mivel én hetero vagyok)


18/F

jan. 7. 21:42
 8/15 anonim válasza:
Csak ha megtetszel neki elobb-utobb be akarja kapni a farkad es mivel nem fogod megengedni neki soha ez a baratsag nem lesz hosszu
jan. 9. 06:06
 9/15 A kérdező kommentje:
Vannak hetero haverjaim.
jan. 10. 17:41
 10/15 anonim válasza:
#7-es, cringe vagy kicsit
jan. 13. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!