Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretnék ismerkedni nem...

Szeretnék ismerkedni nem független, igényes hölgyekkel. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék ismerkedni, beszélgetni házas nőkkel 30-45év között. Én 38éves férfi vagyok. Nem feltétlenül találkozni inkább jókat beszélgetni. Én is házas vagyok de egy ideje elég elhanyagoltnak érzem magam. Egyelőre nem szeretném megcsalni a feleségem, elég nehéz lenne megtenni viszont szívesen ismerkednék hasonló helyzetben élő hölgyekkel. Úgy gondolom abban nincs semmi rossz ha csak beszélgetünk itt névtelenül. Köszönöm ha elolvastad!

jan. 7. 21:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
Hashteg szex, mindent elmond. 🤣
jan. 7. 22:22
 2/13 anonim válasza:

"egyelőre nem szeretném megcsalni a feleségemet"

Jofej vagy, gratu. Az idegen házas nők hajkuraszasa helyett a meglévő kapcsolatban fennálló problémák elemzését és megoldására törekedését tudnám inkább ajánlani. Vagy ha ennyire rossz és nem akarsz tenni ellene semmit, akkor inkább válj el, senki nem érdemli meg hogy megcsalják.

jan. 8. 00:46
 3/13 anonim válasza:
Tehát elhanyagolva érzed magad, és ahelyett, hogy ezt a feleségeddel beszélnéd meg, inkább tönkre akarsz tenni egy másik házasságot is?
jan. 8. 00:55
 4/13 anonim válasza:
2. Vigyázz mert neked is majd küld privátot amiben anyukád szidja. Nekem küldött mert egy tényt közöltem a hashtegek között. 🤣😅
jan. 8. 00:56
 5/13 anonim válasza:

Pont van felesleges tiltásom ilyen esetekre 😂

De köszi hogy szólsz, már várom 😂

jan. 8. 01:01
 6/13 anonim válasza:
Egyenlőre nem szeretnéd megcsalni a feleséged?Pedig már ráléptél arra az útra.
jan. 8. 04:22
 7/13 anonim válasza:
A teremtés mintapéldánya vagy....
jan. 8. 05:53
 8/13 anonim válasza:

Ne írj ide ilyen kérdéseket, itt mindenki makulátlan mintapéldánya fajunknak. :D

Pedig a fele egy álszent majom a másik fele meg álomvilágban él. Xd

De sok sikert! Inkább menj egy társ vagy szexpartner keresőre. Ott se akar mindenki egyből kufircólni, sokan csak csevegnek.

jan. 8. 15:07
 9/13 anonim válasza:
Ha a feleségeddel beszélgetnél, máris nem lenne olyan elhanyagolt egyikőtök sem.
jan. 8. 16:23
 10/13 anonim válasza:

Isten hogy egy 38 éves férfinek tényleg ennyi esze lenne?

Hol a szád amikor meg kéne beszélni a feleségeddel a dolgokat? Te nem hanyagolod el őt? Ha nem akkor beszéljétek meg, mond meg neki üljetek le egy asztalhoz beszélgetni.

Esetleg menj el a boltba vegyél magatoknak csokit chipszet aztán uljetek le egyet filmezni, beszélgetni, jol fogjátok magatokat érezni.


Már csak annak a nőnek is szégyen aki ezek után rád irt hogy "ismerkedjetek"


Egyenlőre nem akarod megcsalni?Akkor inkább hagyd el... de ne csald meg mert annál ocsmányabb dolog nincs. Hagyd hogy találjon olyan férfit magának aki szeretni fogja.

Ja meg te csak beszélgetni akarsz de azért ott a #szex

De meg aztán ugy csevegjél azzal a nővel hogy neked le legyen bajod aztán azzal ha a feleséged is cseverészni kezd más pasikal:)


Ha #szex kell akkor ott a feleséget tegyetek a kapcsolatotokért.

jan. 8. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!