Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igényes nőkkel lehet ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényes nőkkel lehet ismerkedni interneten? Volt akinek bejött?

Figyelt kérdés

2019. máj. 14. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ, mit értesz igényes alatt. Magára igényes? Akkor kizárt, az a kevés mind elkel a való életben, mielőtt egyáltalán eszébe jutna társkeresőre regisztrálni. Magasak az igényei? Olyan bőven akad.
2019. máj. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Igényes nő nem ismerkedik a neten.
2019. máj. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
54%
Elso valaszolo boven megirta a lenyeget
2019. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet, csak az előttem szólóknak talán nem sikerült :D
2019. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Neten nincsenek igényes nők,ők az életben ismerkednek.Mondjuk ha van is,de lesz gyereke.
2019. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az ember mindig újat tanul, ezek szerint én is teljesen igénytelen vagyok, mert három év üresjárat után regisztráltam egy társkeresőre és itt találkoztam a férjemmel. Nem tudom, kinek mi az "igényesség" fokmérője, de a magam értelmiségi/ középosztálybeli társadalmi rétegében azt látom, hogy nagyon nehéz ma a társtalálás női oldalról is. Én például igényesnek találok egy népdalénekesnőt, fuvolaművésznőt, kutatómérnököket, többdiplomás tanárt, ügyvédnőket, doktornőket, mégis azt látom, hogy ezek a jó fej, helyes, kedves és szorgalmas nők egyszerűen nem találnak párt és nem azért, mert finnyásak lennének, hanem mert nincs érdeklődő.
2019. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: van érdeklődő, csak legfeljebb nem elég jóképű vagy nem elég gazdag az illető nők elvárásaihoz képest.
2019. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most tudjad jobban, mint mi/ők. Engem három év alatt leszólított egy bárzenész. Elnézést, hogy nem tetszett, nem dohányzom, az illető meg láncban, kérdés nélkül a jelenlétemben... Amíg ezt a komplexusosságot tápláljátok magatokban, hogy azért nehéz nektek, mert ilyenek meg olyanok vagytok, meg hogy a másiknak biztos ez kell, meg az kell, addig önmagatok gáncsoljátok, hisz oda se mentek valakihez próbálkozni. De őszintén? Sokkal taszítóbb női oldalról egy jóképű beszari, mint egy Quasimodo, aki odajön. Az anyagi szempont felemlegetése meg aztán pláne leleplezi, hogy Te az életben nem kezdeményeztél az említett rétegnél, csak a fantáziád élénk.
2019. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Rendszeresen próbálkoztak nálad mások is ez alatt a három év alatt, csak őket észre sem vetted, mert nem néztek ki elég jól, így automatikusan nem számítottak férfinak a szemedben.

Én rengetegszer próbálkoztam nőknél, mindenféle típusnál, köztük kifejezetten értelmeseknél is. Egy közös volt bennük: egyiknek sem kellettem az alacsonyságom és a ronda fejem miatt. Mostanra már feladtam, legalább megkímélem magam a további kudarcoktól.

2019. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igazad van. Az, hogy "észrevettem" egy fél fejjel alacsonyabb láncdohányos bárzenészt, pont azt bizonyítja, hogy mindenkin keresztülnézek. :D

Te vagy tudatosan trollkodsz, vagy csak tényleg nem veszed észre, hogy szembemész a forgalommal. Utóbbi esetben már ez a 38% gyanús kéne, hogy legyen. Ha élőben is ilyen "megértő, nyitott, érdeklődő és jó fej" vagy, akkor aztán bőven nem a kinézeteddel van a fő probléma. Persze egyszerűbb valami olyan "összefüggést" (ki)találni, amire nincs ráhatásod, hogy kibújhass a felelősség alól, de az ilyen rosszul felismert összefüggéseket hívják úgy, hogy babona.

2019. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!