Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 18f. Van olyan ember, akinek...

18f. Van olyan ember, akinek kedve van játékból, vagy szórakozásból csikizéshez Szegeden?

Figyelt kérdés
Szimplán szórakozásból, barátságból lenne. 18 éves fiú vagyok, kb ilyen korban lévők írjanak. Fiú is Lány is akár. De csak Szórakozásból, nem vagyok bůzi sem, és nem is párkeresési céllal.

jan. 9. 20:12
1 2
 1/14 anonim válasza:
Pedig pont most akartam írni a tegnapi kérdésedhez, hogy normálisnak tűnsz, és találkozhatnánk Szegeden.. Akkor sztornó. :(
jan. 9. 20:24
 2/14 anonim válasza:
Már megint ez... Miért nem fizetsz egy k**nak? Akkor nem kéne minden nap kiírni a hülyeségedet.
jan. 9. 22:29
 3/14 anonim válasza:
Hát ha ki vagy kötözve, és engeded hogy kiverjem a végén, akkor oké.
jan. 9. 22:44
 4/14 anonim válasza:
Szerintem 64F Józsi bácsi szívesen benne lenne a dologban… is. xD
jan. 9. 23:47
 5/14 anonim válasza:
Nincs
jan. 10. 02:59
 6/14 anonim válasza:
Engem erdekel ha nem vagy dagadt
jan. 10. 11:01
 7/14 anonim válasza:
Nem vagy. Uzi de fiuval akarod csikiztetni magad ez kicsit fura
jan. 11. 09:32
 8/14 anonim válasza:

Ha húszéves lennék és szegedi, rögtön jelentkeznék.

Budapesten élő negyvenévesként csak drukkolni tudok, hogy összejöjjön neked.

Szomorúan látom, hogy szinte csak troll válaszok jöttek, de ne add fel, hátha előkerül valaki a korosztályodból, aki szintén szereti a csikizést.

jan. 11. 11:11
 9/14 anonim válasza:
Meleg nem vagy, de homofób igen: "bůzi".
jan. 11. 17:58
 10/14 anonim válasza:
Szia én 19 vagyok és fiú csak az a baj hogy budapesti, pedig szívesen benne lennék hogy csikizzelek.
jan. 14. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!