Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ téma kigúnyolása...

Az LMBTQ téma kigúnyolása sokkal több ember számára szórakoztató, mint amennyinek sértő?

Figyelt kérdés
Sokszor járok vidéki rokonokhoz bográcsozni és elég gyakran előkerül ez a téma, olyan jó sztorikat mondanak, hogy "a svédek azért lettek b.zik, mert a nők onnan eljöttek melegebb éghajlatra" vagy "régen az volt a leginkább ciki, ha azt mondták valakire nem tudja eldönteni magáról fiú vagy lány, ma meg ez a divat". Az emberek valahogy kreatívak és humor tárgyává teszik ezt. Tudom, hogy ma annyira érzékenyek egyesek, hogy ezt már gyűlölködésnek veszik, de az ember az mindenütt ember. Én is multinál dolgozom és vannak ilyen tréningek az elfogadásról, ahová meghívnak neves LMBTQ aktivistákat és hivatalosan persze mindenki tapsol meg jóképet vág hozzá, de egymás közt azért a legtöbben kinevetik azokat, akik ezeket népszerűsítik.

2023. jún. 8. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
61%
Költözz Oroszországba, ott ilyen dumával még ezredes vagy KGB-s is lehetsz!
2023. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
30%
Megy a propaganda, és a felszínen mindenki elfogadó, de 1-2 pohár bor után mindenki kiröhögi azokat, akik azt sem tudják, hogy fiúk-e vagy lányok.
2023. jún. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
85%
Ez értelmi színvonal függvénye. Intelligens ember nem találja szórakoztatónak kisebbségek gúnyolását. Ha neked ez a szinted, ok, én mondjuk nem lennék rá büszke.
2023. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
14%
Mivel saját maguk adják a témát, ahogy egyre nagyobb hülyeségeket találnak ki, érthető, hogy a többség csak röhög rajtuk.
2023. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ezek senkinek sem sértőek. A melegek, transzok is röhögnek rajtuk
2023. jún. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyeneknek csak egyet kívánok: lmbt+ gyereket.
2023. jún. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
74%
#7 én nem kívánom ezt nekik. Csak bántalmaznák, és tönkretennék érzelmileg a gyereket.
2023. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
22%

Egy nemzetközi csapatban akikkel néha együtt dologzom van egy langyi srác. Amikor előhozta az LMBQ témát egy megbeszélésen, nagyon kínos csend lett. Senki sem akart röhögni mert a cég szintén LMBQ párti multi de látszott hogy senki sem lelkesedik a témáért. És voltak ott németek, spanyolok, belgák, angolok.


Szóval egy nagy hazugság ez a mindent elsöprő lelkes elfogadás nyugaton. Csak ott a kuss van az elérő véleménynek.

2023. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
18%
9, Naná, hisz félnek, hogy kiteszik őket. Most cancel culture világa van
2023. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
4%
#7 Nekünk, normális embereknek nem lesz LMBTQP gyerekünk, mert normálisan, normálisnak neveljük őket.
2023. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!