Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve beszélge...

Valakinek lenne kedve beszélgetni egy 22 éves, egyedülálló anyukával? Bármilyen korosztályból, fiú vagy lány és bármilyen témában

Figyelt kérdés

Nem mindennapi a történetem, senki ne lepődjön meg hogy ilyen fiatalon egyedülálló anyuka vagyok. Elkövettem egy hibát 15 évesen, nem vagyok rá büszke, de azt nem bánom hogy megtartottam. Aki emiatt elítél, az ne is írjon.

Egyébként 22 éves vagyok, jelenleg dolgozom a gyerek mellett. Bármiről szívesen beszélgetek, nyitott vagyok és a nem, kor is mindegy.



jan. 14. 13:56
 1/10 anonim válasza:
Jól tetted, hogy megtartottad. Nem tudom, mennyire lenne közös témánk, mert koromat tekintve az apád lehetnék, de írj, ha gondolod!
jan. 14. 14:12
 2/10 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy nekem elég bensőséges a kapcsolatom a lányommal, és szexuálisan is elég nyitott vagyok, főleg a fantáziám szabados.

Ja, és még valami: kapcsolatot nem keresek itt, szóval ilyen céllal nem ismerkedem.

jan. 14. 14:25
 3/10 anonim válasza:
Én emlékszem erre a kérdezőre, tudtommal igazi, mert már beszéltem vele és igazinak tűnt, de én tudtára adtam hogy nem ilyen lányt keresek (ez már 1 éve volt kb)
jan. 14. 15:19
 4/10 anonim válasza:

"Ja, és még valami: kapcsolatot nem keresek itt, szóval ilyen céllal nem ismerkedem."

AKkor meg felesleges volt magadról leírni.

jan. 14. 15:19
 5/10 anonim válasza:
Barátság is lehet? Nem zavar a gyerek, egy barátomnak kettő is van és jól kijövök velük, nagyon szeretnek. Bár a tied feleannyi idős (ha jól számolom), de szerintem nem lesz gond. Viszont nem szeretem a "pár napig beszélünk, aztán egyszer csak vége" típusú kapcsolatokat, nálam fontos a bizalom, ami egy hosszútávú igazi barátság alapja.
jan. 14. 15:43
 6/10 A kérdező kommentje:

6

Bárki is vagy, köszönöm. :-)

jan. 14. 15:58
 7/10 gabor49 válasza:
szia irj nálam nincs tabu 50/f
jan. 15. 06:13
 8/10 anonim válasza:
Írj
jan. 17. 10:46
 9/10 anonim válasza:
Irj
jan. 18. 08:43
 10/10 anonim válasza:
Nekem is írhatsz.
jan. 20. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!