Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Elsősorban 30-as korosztályba...

Elsősorban 30-as korosztályba tartozó egyedülálló nők véleménye érdekelne,társkereséssel kapcsolatosan, nektek mi az ami fontos és elengedhetetlen egy férfiban és mi az ami kizáró ok?

Figyelt kérdés
Ez lehet személyiség, jövedelmi helyzet, tulajdon, életmód, foglalkozás, bármi amit fontosnak gondoltok és tartotok egy férfival kapcsolatosan akikkel ismerkednétek.

#Társkeresés, elvárások, kizáró okok
2023. jan. 15. 15:57
 1/7 anonim válasza:
szerintem a gyakorlatban nem így megy az ismerkedés. nem egy ilyen bevásárló lista.
2023. jan. 15. 16:35
 2/7 anonim válasza:
26-35F vagy?
2023. jan. 15. 16:37
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es, nem is mint egy bevásárló listán szereplő felsorolásra asszociáltam a kérdésemmel, de gondolom mindenkinek vannak kizáró feltételek a társkeresésben vagy majdnem mindenkinek. Például egy heroinfüggővel vagy egy komolyabb mentális betegségben szenvedő férfival valószínűleg nem nagyon akarna ismerkedni egy nő sem, csak példákat szándékosan nem akartam írni mert a nők gondolatai és véleményei érdekelnének.


2-es, elmúltam már 35 de még nem vagyok 40.

2023. jan. 15. 16:51
 4/7 anonim válasza:

Sokmindentöl függ. Hosszú lenne leírnom. Évek óta egyedül élek és nem is akarok másképp. Elég volt a férfiakból. Az utolsó aki volt nemcsak a közös gyermekünket hanem az elsőszülött gyermekem is elvenné tőlem. Miatta járok évek óta bíróságra. Elég volt. Inkább egyedül mint párban.


35N

2023. jan. 15. 20:24
 5/7 anonim válasza:

Egzisztencia, érettség, kiállás, sportos, magas ha lehet, de ez nem a legfontosabb. Én is alacsony vagyok.


Ami kizáró tényező az elhízottság, átlag alatti életszínvonal, agresszív viselkedés.

Röviden ennyi, de tudnek többet is írni.

2023. jan. 16. 06:46
 6/7 anonim válasza:

Külsőleg, amit elsősorban keresek, hogy magas legyen, lehetőleg borostás/szakállas. Nagy darab, husisabb, de min. átlagos alkat.


Ezen felül jó lenne, ha minimum a közelben élne, legyen egyidős velem vagy max. 10 évvel idősebb.


Nem baj, ha van egy kisgyerek, nekem is van, de több gyerek már nem annyira fér bele, vagy, ha idősebb gyereke van. Sajnos a háziállatokért sem rajongok, ezért az is hátrány.


Tulajdonságokat tekintve mindenképp legyen kedves, tudjunk gördülékenyen beszélgetni, viccelődni. Türelmes, gondoskodó, az intimitás ne merüljön ki a szexben.


Dohányzás abszolút kizáró ok. Lehetőleg alkoholista se legyen, de normális fogyasztás nem gond.

2023. jan. 19. 17:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2023. jan. 19. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!