Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek beszélge...

Lenne kedve valakinek beszélgetni? (25/L)

Figyelt kérdés

Legutóbbi kérdésemmel segíteni szerettem volna mindenkinek, aki magányosnak, depressziósnak vagy éppen elszigeteltnek érezte magát.

Most viszont én érzem magam kirekesztve.

Társaságra lenne szükségem.

Elég ésszerűtlennek tünik, azok után amiket tapasztaltam, de reménykedem benne hogy léteznek még normális emberek ezen a platformon..



jan. 14. 21:47
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
Nem normálissal nem akarsz beszélgetni?
jan. 14. 21:53
 2/34 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetnék! Irj, ha gondolod!
jan. 14. 21:57
 3/34 anonim válasza:
Ha egy 40-es férfival is el tudod képzelni azt a beszélgetést, írj! Hogy számodra normális vagyok-e, majd eldöntöd.
jan. 14. 22:01
 4/34 A kérdező kommentje:

1.)

Nem arról van szó, hogy nem tolerálom ha valaki sokat hülyéskedik vagy hasonló..

Ez belefér.

Végülis attól függ ki mit nevez normálisnak.

Ha 40 éves férfiak írnak random egy ilyen üzenetet hogy: "sziaszorosapun*id?"

Ez persze egyáltalán nem az.

jan. 14. 22:08
 5/34 anonim válasza:

Írhatsz akkor a nem normálisnak.

Nem hülyéskedik sokat :)

jan. 14. 22:10
 6/34 A kérdező kommentje:

Kedves 5.

Nem jól értelmezted amit az előbb írtam, de az is lehetséges hogy rossz helyre raktam a vesszőt.

Elnézést kérek

jan. 14. 22:13
 7/34 anonim válasza:
Tényleg nem vagyok normális, de szívesen beszélgetek veled, ha szeretnéd.
jan. 14. 22:15
 8/34 anonim válasza:
Mivel ez a frendzón kategória,így sokan nem fognak írni.Vagy majd csak később térnek rá,hogy igazából te vagy a téma.Ha pesti vagy,akkor dumálhatunk,ha akarsz.
jan. 14. 22:23
 9/34 anonim válasza:

Néha elirkálhatunk, ha Gy-M-S megyei vagy.

A megye azért lényeges, mert ha netán jóba lennénk, elléphetünk valahova. Nem neten akarok élni.

Külsőd nem érdekel, nem barátnőt/dugópajtit keresek. Ha nem hiszed, majd rájössz, amikor eltelik 1 év és nem is céloztam semmi ilyesmire.


F/31


Ezek után írj, ha gondolod és stimmel a megye.

jan. 14. 22:42
 10/34 anonim válasza:
Nekem még mindig lenne, de az előző üzenetemre sem válaszoltál, pedig hogy eldicsekedtem neked, hogy milyen jól sikerült a palacsinta, amit sütöttem...
jan. 14. 22:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!