Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Bi-kíváncsi fiúval haverkodtam...

Bi-kíváncsi fiúval haverkodtam/ismerkedtem, de most össze van zavarodva, hogyan tudnék segíteni neki?

Figyelt kérdés

Mindenekelőtt: Kérlek ne ítélkezz, így is nehéz a helyzet, neked is lehet gyereked/unokád hasonló helyzetben, nem jó érzés a gyűlölködő hozzászólásokat olvasni.


Egyik meleg applikáción keresztül beszéltünk.

Pár nap dumálás után lementem hozza (pár emelet választ el), de csak beszélgetni... aztán több is lett.

Én alapból ismerkedni akartam csak, mert most költöztem ebbe a városba és nem sok ismerős van itt.


Nagyon nagyon jófej, sokat beszéltünk, aztán mellém ült és dadogó hangon próbált beszélni, de nem jöttek a szavak és zihált. Nagyon zavarban volt, közben megérintett, majd megsimogattam az arcát és hozzám bújt, aztán pár percig így voltunk, amíg megnyugodott.


Ennek az lett a vége, hogy az éjszaka alatt többször is szexeltünk (ő volt a passzív -azaz befogadó- fél).

A szex közötti szünetek alatt mindig hozzám bújt, megölelt, összekulcsolta a kezét az enyémmel.

Reggel hazajöttem. Utána 1 napig nem válaszolt, majd mikor már írtam neki, hogy ne legyen gyerekes, akkor mondta, hogy idő kell, hogy feldolgozza ami történt.. mert őt ez megviseli és rosszul érzi magát ez után (nem tudja elfogadni magát).

Másnap (első tali utáni második napon) este feljött, beszélgettünk több órán át az érzéseiről, hogy mit érez, és hogy mi okoz neki gondot. Aztán ismét összebújtunk, de most csak orális szex volt (nem volt felkészülve a másikra).


Aztán egy nap szünet, utána ismét feljött. Ekkor már ridegebb volt, távolságtartóbb, de akkor is sokat beszélgettünk. Miután hazament írtam neki, hogy aludjon itt ha van kedve. De nem akarta.

Azóta nem találkoztam vele, olykor válaszol ha írok, de nem jött fel és a találkozót sem hozta szóba, ha én beleszőttem a beszélgetésbe akkor nem reagált a találkozós részre.

Tegnap is beszélgettünk, de online és egyetemről, aztán ma egyetem után nyomban utazik el egy hétre, így majd csak utána találkozunk.


Mikor beszélgettünk azt mondta, hogy fél az érzésektől, el akarja ezt nyomni magában, de néha mégis előjön az érzés (én voltam a második pasi akivel szexelt, és így életében összesen 5x volt pasival). Amit még mondott, hogy nagyon jó volt velem így aludni és hogy biztonságban érezte magát velem.


1) Mit tudnék tenni ami előre mozdítja a helyzetet?

Nagyon felnőttes viselkedésű, a gyerekkora miatt muszáj volt hamar felnőnie.

2) Esetleg tudtok olyan módszereket javasolni, amivel a barátságot el lehet mélyíteni (nem szexel kapcsolatos dolgokra gondoltam, hanem közös programok, nekem az együtt futás jutott eszembe, mert terembe az évfolyamtársaival járnak csoportosan)?

3) Ha voltatok ilyen helyzetben (ha nem akkor meg mi a véleményetek) mennyi idő kell neki amíg feldolgozza ezt?


NEM kapcsolatot akarok vele, hanem csak egy jó barátot, akivel akár minden szex nélkül bármikor nyugodtan lehet őszinte (nagyon hasonlóak az elképzeléseink és az értékrendünk). Természetesen, ha megtanulná kezelni az érzéseit, akkor benne lennék ennél többen is, de így ez nem tűnik működőképesnek a jelen helyzetben.


Én 2 év múlva 30 leszek, ő picit fiatalabb, 20-as évei felénél jár. Mindketten egyetemisták vagyunk egy helyen (nem buktunk, csak hosszú a futamidő :D ).



febr. 2. 09:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ezt csak általánosságban írom, de ha már volt szex, nem lehet ebből olyan barátság, amilyet szeretnél :/
febr. 2. 09:59
 2/11 anonim válasza:
Ennyi dugas utan se tudja feldolgozni magában hogy homár akkor hagyd a g3cibe
febr. 2. 11:27
 3/11 anonim válasza:

Szerintem eleve rosszul kezdődött. Ha barátságot akarsz, abban nincs szex.

Nekem így ez az egész simán egy egyéjszakásnak tűnik, amiből nem igen lesz már semmi több. Főleg úgy, hogy ő nem fogadja el magát.

Lehet közös programot csinálni (a futás is jó), de nem biztos, hogy ő is akarja majd.

Legközelebb meg úgy vágj bele az ismerkedésbe, hogy legalább te tudod, hogy mit akarsz, mert a varátainkkal nem szexelünk. Kivéve, ha barátság extrákkal, de az ritkán jön össze 🙂

febr. 2. 13:12
 4/11 anonim válasza:
Verd ki neki csak úgy haveri alapon.
febr. 2. 14:40
 5/11 anonim válasza:

Most párhuzamosan mellé állítok egy másik sztorit. Itt hetero kapcsolat, női férfi barátságról van szó, amiből szex lett, de utána hiába akarták visszaállítani a barátságot, az már nem olyan, nem működik, mert az egyik picit mindig többet akar mint a másik és az már nem barátság. Eddig a párhuzam.

És hogy mi a tanácsom? Óvatosabban. Ha valakivel ismerkedsz és szimpatikus, úgy gondolod, hogy jó lenne barátnak vagy partnernak, akkor várj a szexxel amíg jobban meg nem ismered. Szerintem melegeknél még inkább fontos, hogy mindent megbeszéljenek, tisztázzanak előre, hogy ne legyen félreértés. Próbálj ráérezni erre.

Amit leírtál részletesen, nekem ebből az jött le, hogy a srác még saját magát sem tudja elfogadni, az önismereti útja nagyon rögös elején jár, hagyd, ne akard érteni, neki még idő kell. Légy nyitott, ha keres akkor keres, ha nem akkor nem, de te szerintem ne keresd és ne akarj neki segíteni, csak ha ő jelentkezik magától.

febr. 2. 14:46
 6/11 anonim válasza:
Aki össze van zavarodva, az nem fekszik le többször egymás után valakivel.Nem kell félteni a másikat sem, nem egy bárányka mint itt beállítják...
febr. 2. 14:52
 7/11 anonim válasza:
Nem tudja elfogadni magát de azert szexelget ossze vissza
febr. 2. 14:59
 8/11 anonim válasza:

Nem tudja elfogadni de azért odatartotta a seggét.:)

Egy pojáca csak megy az majd még rudiért.

febr. 2. 15:56
 9/11 anonim válasza:
8# Biztos? Mert az én haverom is kb ugyanezt csinálja. 😅
febr. 2. 17:36
 10/11 anonim válasza:
8-as Visszatér a kolbászkáért a perselyébe?:)
febr. 2. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!