Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Honnan vehetem észre hogy egy...

Honnan vehetem észre hogy egy tanár akivel igazából sosem "haverkodtam" vonzónak talál és esetleg flörtöl velem vagy csak szimpatikus vagyok neki?

Figyelt kérdés
Férfi tanárról van szó. Mostanában történt pár erre mutató jel, de lehet félreértem, ezért írtam ki a kérdést. :)
2019. okt. 13. 01:44
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ne gondolkozz ezen, teljesen felesleges. Ezekből sose lesz semmi.
2019. okt. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen igazad van.

De most nem ez a kerdes.

2019. okt. 13. 01:52
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Elsőnek tudnunk kéne, hogy mik azok a bizonyos jelek.

Ezt mindenki máshogy mutatja ki.

2019. okt. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Mert például, hogyha rád mosolygott és tovább ment, akkor valószínűbb, hogy félre értetted. De ha már rá csapott a seggedre is, akkor egyértelmű nyert ügyed van.
2019. okt. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Privatban leirom mik alapjan gondolom. :)
2019. okt. 13. 08:51
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk volt olyan tanár aki elég sok lánnyal nagyon félreérthetően viselkedett de csak arra ment hogy minél többen belezúgjanak. Ne foglalkozz vele.
2019. okt. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
40%
Én is hasonló helyzetben voltam/vagyok, ha gondolod, leírhatod nekem is privátban. :)
2019. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is leirhatod
2019. okt. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akit erdekel az legyszi irjon ram privatban mert sokan nem irnak vissza ha leirom nekik a szitut.
2019. okt. 13. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!