Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Társasjátékozik/szerepjátékozi...

Társasjátékozik/szerepjátékozik valaki?

Figyelt kérdés

Kedvelem a társasjátékokat, de nincs hozzá társaságom. Vannak egyéb programjaim, de szeretnék ilyen irányba nyitni. Régen is játszottunk, csak aztán mindenkinek családja lett és szétszéledtünk.

A korosztály abszolút nem mérvadó számomra, de leírom, hogy 40-es nő vagyok.

Nem szeretnék ismerkedésbe átmenni, tényleg csak a játék lenne a lényeg. Leginkább ilyen családiasra gondoltam, nem valami nagyobb eseményre.

Helyileg Budapest lenne a legjobb.

Köszi, ha valakinek van erre valami ötlete 🙂



febr. 3. 08:59
 1/8 anonim válasza:
Sakkozni tudsz?
febr. 3. 09:28
 2/8 anonim válasza:

Utoljára konyec konyhát játszottunk, az vicces.

Budapest, 40-es korosztály

febr. 3. 09:36
 3/8 anonim válasza:
Én szeretek társasozni, benne lennék egy ilyenben (30-as korosztály). Egyébként a Board Game Caféban hétfőnként szokott lenni közösségi játékest.
febr. 3. 10:52
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 alapszinten igen.


#3 nekem a péntek este vagy a hétvége lenne jó, mert a hétköznapokban a gyerekekkel jövünk-megyünk edzésre, különórára, ilyesmire. Úgyhogy ez a hétfői közösségi játék-est nem opció.

febr. 3. 10:59
 5/8 anonim válasza:
Vannak társasjátékos klubok, és a lakóhely szerinti bontásban internetes csoportok is, pld nekem is van egy egészen jól mûködô, gyorsan fejlõdõ csoportom a Facebook-on.
febr. 3. 15:31
 6/8 anonim válasza:
Nálad gondoltad vagy hol?
febr. 3. 16:39
 7/8 anonim válasza:
Melyik kerület jó neked?
febr. 3. 17:36
 8/8 anonim válasza:
Éppen holnap este 6-kor a Guri Serház (Erzsébet krt 26) főnökével megbeszéljük, mikor fogunk vasárnap esténként rejtett árulós, sokszereplős játékokat játszani.
febr. 3. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!