Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol lehetne megismerni 30-50...

Hol lehetne megismerni 30-50 közötti párokat, akiknek lenne kedvük bulizni, társasjátékozni?

Figyelt kérdés
A baráti társasaságunk fele kihullott az elmúlt egy évben. Konkrétan kiderült, hogy elmebetegek. Ment a kavarás, alaptalan féltékenység, párok között egymás terrorizálása, amit én már nem tudtam tolerálni és megszakítottam velük a kapcsolatot. Szerintem mi (én és a párom) kedvesek és lazák vagyunk, de valahogy mégis alig vannak barátaink. Pedig olyan jó lenne összejárni olyan emberekkel akik kedvesek, nem cseszegetik se egymást, se minket, és lenne kedvük biliárdozni, bulizni, társasozni, vagy bármit csinálni ami túlmutat azon, hogy nézzünk meg egy filmet vagy xboxozzunk.
2022. máj. 3. 19:47
 1/7 anonim válasza:

Kicsit kilógunk a korból (én 26 vagyok, vőlegényem 30), de teljesen átérzem a helyzeted, mi is hasonló helyzetben vagyunk, mint ti, hasonló laza, de azért már nem tini társaságra van igényünk. :)


Én sajnálattal tapasztaltam, hogy az emberek többsége 30 felé nagyon "mókuskerekes"/"komfortzónás" lesz, amit nem gondolnék, hogy a felnőtt élet teljes mértékben indokol. Én szeretem annyira a társaságot, hogy rá lehet szedni, hogy a jó mókáért cserébe másnap nyúzottan menjek dolgozni például, más pedig ennél kevesebb miatt is lefúj egy tök jó programot. Egyszer-egyszer teljesen rendben van, de mikor fél évig nem látsz valakit, piti kifogások miatt, akkor jobb elengedni a próbálkozást. Ez nekem nagyon a ló túloldala. Mi is főállásban dolgozunk, én tanulok is munka mellett, van elég bajunk úgymond, de van igényünk összeülni szórakozni, kirúgni kicsit a hámból együtt, élményeket szerezni nagyobb csapatban és dumálgatni közös beszélgetésben napközben is, mikor épp időnk van rá. Olaj a tűzre, hogy nem tervezünk saját gyereket és így egyre inkább kívülállók vagyunk a felnőtt korosztály jelentős részének életében.


Ha van kedvetek, tegyünk egy próbát! :)

2022. máj. 3. 20:57
 2/7 anonim válasza:
Én 40 vagyok a párom 35.
2022. máj. 3. 21:01
 3/7 anonim válasza:
sok a CSOK-os, nincs idő kikapcsolódásra termelni kell a CSOK babákat
2022. máj. 3. 21:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Én 31 vagyok, a párom 47. Mi sem akarunk gyereket, ezért esik ki az emberek nagyrésze, mert vagy gyerekük lett közben, vagy elmebeteg módon gyűlölik a gyerekeket és én alapból nehezen viselem az utálkozást. Budapest mellett élünk, arra gondoltam, esetleg ha van kedvetek, tarthatnánk egy ismerkedős, társasjátékozós estet :) Mindegy hány évesek vagytok, csak az számít, hogy legyen kedvetek élni, szeressetek beszélgetni, nevetni, hülyéskedni és akarjatok megismerni új embereket.
2022. máj. 3. 22:09
 5/7 anonim válasza:
Ha még továbbra is aktuális írj nyugodtan.
2022. máj. 4. 09:55
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok!


Egyedülálló nem jöhet szóba?


Igazából a 18-20 körüli barátikörömmel évi 1-2 találkozón kívűl már nincs több. Utánna mege gy hosszú kapcsopatok volt, ahol a párom körében mozogtunk. Ami természtesen a szakitással eltűnt. Szóval utánna maradt a munkába temetkezés stb rövid távon. De az meg nem élet.

2022. máj. 4. 19:45
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze, aktuális és bárki szóba jöhet aki kedves és nyitott. Mi azok vagyunk :) Írta valaki priviben, hogy lehetne találkozni valami beülős helyen Budapesten. Szerintem ez remek ötlet, így ha valaki úgy érezné, hogy nem szimpatikus neki senki, akkor el tud menni. Kinek lenne kedve?
2022. máj. 4. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!