Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Zárkózott 21 éves srác vagyok,...

Zárkózott 21 éves srác vagyok, van kedve valakinek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nincs sok barátom, és azokkal sincs olyan sok közös érdeklődési körünk. Igazából olyan magamnakvaló vagyok, többnyire szeretek játszani, animét/sorit nézni, társasozni, de szívesen megismernék új embereket is, akikkel néha-néha el lehet beszélgetni, játszani, új érdeklődési körök után nézni, stb. Viszont mivel zárkózott vagyok, és nem szeretek bulizni, így online közösségekben próbálkozom, mint itt vagy akár dc-n. Kérlek, csak akkor írj, ha érdeklődő vagy a másik felé. Semmi értelme annak, ha csak az egyik fél vesz részt a beszélgetésben. Leginkább 18-24 közötti embereket keresek mindkét nemből, de engem nem zavar ha egy kicsit idősebb/fiatalabb vagy, amíg normálisan el tudunk beszélgetni.



febr. 11. 22:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nekem lenne
febr. 11. 22:24
 2/13 anonim válasza:
szia! Nekem lenne
febr. 11. 22:58
 3/13 anonim válasza:
Szia! Írtam neked.
febr. 12. 01:00
 4/13 anonim válasza:
Tali?
febr. 12. 08:34
 5/13 anonim válasza:
Szia! Nekem is van kedvem.
febr. 12. 09:48
 6/13 anonim válasza:
Szio, irj ha szeretnel, hasonloan vagyok enis, szivesen beszelgetnek 😊
febr. 12. 15:51
 7/13 anonim válasza:
Szia, én 19 éves vagyok.. írj ha gondolod
febr. 12. 23:25
 8/13 anonim válasza:
25 belefér?
febr. 13. 23:25
 9/13 anonim válasza:

Hali

Nekem lenne, 24 éves srác vagyok, szívesen is.erek meg új embereket és beszélgetek bármilyen témáról.

febr. 13. 23:26
 10/13 anonim válasza:

Irj


21 F

febr. 16. 06:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!