Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt mélyen spirituális...

Van itt mélyen spirituális fiú? 20/F

Figyelt kérdés

Szia! 20 éves fiú vagyok testileg itt és most.

Mivel az utolsó pár évben iszonyatosan elzárkóztam magam és leginkább a spirituális énem áll végre "nyerésre" így hasonló beállítottságú fiúval szeretnék ismerkedni, időmet tölteni és megosztani.


Kérem ne vesztegessék velem az energiájukat azok akik:

Boszorkánysággal, Sátanista, Lilith "gyermeke", Jézus/Mária és társai, Belcebú, Isten és más entitások/egrégorok etetésével töltik az idejüket.


Köszönom szépen! ☺️



febr. 16. 01:46
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
El felejtettem még közölni ha negatív, viktimizmus, depresszióban ázol és eléggé instabil vagy mentálisan legyél annyira tisztelettel felém hogy ne rajtam keresd a saját belső problémáid megoldását.
febr. 16. 02:03
 2/27 anonim válasza:
Ismered ezt ? Légy átkozott , légy kárhozott csukd be a könyvet , harangoz és oldsd el a gyertyát .
febr. 16. 05:41
 3/27 anonim válasza:
20 éves fiú vagyok testileg.Na már ezt így lekell írni???Van olyan 20éves fiú aki tedtileg nem 20 éves fiú???
febr. 16. 06:08
 4/27 anonim válasza:
Pár szóban jellemeznéd mitől vagy spirituális?Mert ugye elég sok mindent kilőttél.
febr. 16. 06:09
 5/27 anonim válasza:
En csak tudatosan almodok rendszeresen ez spiritualisnak szamit?
febr. 16. 06:46
 6/27 anonim válasza:
Engem is érdekelne,hogy mi az a "spirituális".Mert eddigi tapasztalataim alapján kettyósok hívják így magukat.
febr. 16. 09:29
 7/27 anonim válasza:
Spirituális... hogyne :), inkább valami rossz fogyatékos vagy aki varázserőt képzel be magának.
febr. 16. 09:43
 8/27 anonim válasza:
7,vagy varázsgombát tol.
febr. 16. 09:48
 9/27 anonim válasza:
Ha begyújtom a kristályt, fénye betölti a sötét helyeket....Karácsonykor villog is.
febr. 16. 09:56
 10/27 anonim válasza:
Lany nem jo?
febr. 16. 10:57
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!