Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok/fiúk, beszélgetni valaki?

Lányok/fiúk, beszélgetni valaki?

Figyelt kérdés

Csak beszelgetés kizárólag és csak itt, időeltöltés céljából, ha unatkozunk.

Lányok, fiúk bárki.

Jah, és szívesen beszélgetnék valakivel, aki meleg vagy ilyesmi. Kíváncsi vagyok egy-két dologra.

18/l



febr. 27. 18:06
1 2
 1/18 anonim válasza:
Lenne, de sem meleg,sem fiatal nem vagyok, tehát bőven nem fiú.
febr. 27. 18:30
 2/18 anonim válasza:

Lett volna kedvem beszelgetni normalisan,igen akar ilyenekröl is, de azzal hogy leirtad hogy csak itt elvetted a kedvem.

Idöpocsekolas igy.

febr. 27. 18:39
 3/18 anonim válasza:
Kösz ezt most kihagyom de majd legközelebb jo?
febr. 27. 18:40
 4/18 anonim válasza:
úgyse fogsz visszaírni akkor minek írjon bárki is
febr. 27. 19:11
 5/18 anonim válasza:

Ha te irsz max akkor es nem tünsz el 2 üzenet utan.

Bar ahogy felettem is irtak nincs sok ertelme ha kesöbb nem megyünk at mas platformra

febr. 27. 19:15
 6/18 anonim válasza:
😂😂 igazabol nem akarsz te beszelgetni senki sem, csak most magad alatt vagy mert az eleted enyhen szolva unalmas ahogy te kifejtetted csak nem erre celozva.
febr. 27. 19:48
 7/18 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Igazából egy korosztály vagyunk és érdekelne is mint új embereket megismerni. De itt mit beszélgessünk? Vannak erre más egyszerűbb platformok amin ugyan úgy meg tudod őrizni az anonimitásodat. Ha érdekel írj, de itt gyakorin beszélgetni szenvedés :D
febr. 27. 20:36
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem, visszaírok.Nem azért beszélek itt, mert anonym akarok lenni, hanem azért mert nem használok más közösségi médiát.
febr. 27. 22:16
 9/18 anonim válasza:

2024 ben 18 evesen nem hasznalsz semmit csak gyakorozol...

Hat ezt nem tudom elhinni.

febr. 27. 22:26
 10/18 anonim válasza:

Konkrétan semmi mást? Se messenger,whatsapp,bármi ahol üzeneteket lehet küldeni?

Vagy kamu vagy,vagy nagyon magányos lehetsz..

Ha egyik sem akkor meg nagyon irigyellek

febr. 27. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!