Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kinek mi a tapasztalata...

Kinek mi a tapasztalata arról, hogy egy kollégiumszobában egybetesznek egy sráccal, aki először látszólag jóban van veled, de pár hónappal később azt mondja neked, hogy át fogok menni holnap egy másik szobába, mert a szaktársaimmal akarok lenni?

Figyelt kérdés
Várom mindenki tapasztalatát és véleményét ezzel kapcsolatban, mert ez már a 2. hasonló alkalmam, hogy ilyen megtörtént velem.

febr. 27. 23:57
1 2
 1/17 anonim válasza:
Lehet büdös vagy.
febr. 27. 23:59
 2/17 A kérdező kommentje:
Minden nap fürdök, és dezodort is használok.
febr. 28. 00:01
 3/17 A kérdező kommentje:
A srác nem volt velem őszinte, és néha nagyon furán is viselkedett velem. Fent hordta az orrát, mert ő edzőterembe jár.
febr. 28. 00:04
 4/17 A kérdező kommentje:
Mindig csak a saját látószöge volt előtérbe helyezve. És mindig olyan látszatot akart kelteni, hogy az én hozzáállásom egyes dolgokhoz hamis.
febr. 28. 00:10
 5/17 A kérdező kommentje:
Kicsit beképzelt volt.
febr. 28. 00:14
 6/17 anonim válasza:
Ilyen az élet. Tovább kell lépni
febr. 28. 02:34
 7/17 anonim válasza:
Kicsi a kukid szerintem
febr. 28. 05:46
 8/17 anonim válasza:
szerelmes voltál belé vagy miért sajnálod, hogy elmegy másik szobába, ha nagyképű volt és nem érdekelte a véleményed, magyarul semmibe vett.
febr. 28. 06:36
 9/17 anonim válasza:
Az első 5 kommentből négy a kérdezőé, ahogy lényegében megválaszolja magának a kérdését. Mi mit tegyünk még ehhez hozzá ismeretlenül?
febr. 28. 07:57
 10/17 anonim válasza:
Szia, hasonló szituáción ugyan, de átestem. Gondolom egyetemi kollégiumról van szó, a leírásodból süt, hogy te introvertált személyiség lehetsz, amivel nehéz együtt élni. Nekem az 5 egyetemi évem alatt 4 szobatársam volt. Sajnos akkoriban eléggé rossz passzban voltam végig, ezért nem is igen voltam nyitott az emberekre. Holott erről kellene szólnia, ismerkedsz, bulizol, barátokra teszel szert, aztán lehet onnan kerül ki a legjobb barátod is, aki egy életen át elkísér. Ez a szép része, a valóság az, hogy az egyetem vagy még lehet a szak is közös, de az eltérő személyiségek miatt nehezebb szorosabb kapcsolatot létrehozni. Én akkor sokat akartam egyedül lenni, ezért mindig vártam a hétvégét és a szüneteket. Nem tudom mennyire kapsz egyből új szobatársat, de használd ki azt az időd a személyiséged felfedezésére és előbb utóbb csak bevonzol olyant, akivel megvan az egy hullámhossz.
febr. 28. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!