Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogy találjak meg valakit...

Hogy találjak meg valakit akinek csak a nevét és feltételezett lakóhelyét tudom, de a Facebookjat látszólag nem használja?

Figyelt kérdés
Ott sincs róla semmi adat, se munkahely se semmi. A testvérét ismerem, de gáz lenne tőle elkérni a telefonszámát.

2020. okt. 28. 08:47
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Insta? Talán, vagy ha megtaláltad a facet akkora írj ott neki
2020. okt. 28. 08:52
 2/27 anonim válasza:

Ha ismered a testvérét, akkor az ő ismerősei között ki tudod keresni.


Úgy veszem észre, hogy amúgy megtaláltad, mivel tisztában vagy azzal, hogy nem aktív a facebookon, szóval a keresett személy már meg van, tehát nem tudom, hogy valójában akkor mi a kérdés.

2020. okt. 28. 09:47
 3/27 anonim válasza:
Hát, ha az a kérdésed, hogy fel akarod venni vele a kapcsolatot, akkor kérd el a számát és írj neki egy sms-t.
2020. okt. 28. 09:49
 4/27 anonim válasza:

Nem mindenki oszt meg mindent magáról.Ő valószínüleg nem azok közé tartozik,akik ezt teszik.

Vannak a Fecebookon olyan fehasználók, akik unalomból,mások számára lényegtelen,primitív bejegyzéseket tesznek.Az ilyen "mindegy mit csak megosszak valamit" emberekből gazdagodik a Facebbok vezér,hiszen minden egyes lájk vagy megosztás az ő zsebét hízlalja.

2020. okt. 28. 09:54
 5/27 A kérdező kommentje:
Ismerősnek jelöltem de nem igazolt vissza. És még profil képe sincs, sem semmi más adat. A testvér ismerősei közt találtam. Nem merem elkérni a számát, mert házas vagyok. (igaz válást fontolva) Csak annyira vonz ez az ember, hogy muszáj lenne megismernem, bánom, hogy mikor egyszer egy társaságban voltunk nem tettem 😔
2020. okt. 28. 10:04
 6/27 anonim válasza:
Gusztustalan vagy.
2020. okt. 28. 10:05
 7/27 A kérdező kommentje:
Már miért lenne gusztustalan, ha otthon kozolted, hogy válni fogsz több mint valószínű és új ismeretségeket szeretnél kötni?
2020. okt. 28. 10:32
 8/27 anonim válasza:
Miért gusztustalan? Mert a házasságodnak meg vége sincs,de már csajoznál. Sok csaj hallgatja, hogy szar a házasságom valnék. de a gyerekek a vagyon.
2020. okt. 28. 10:38
 9/27 anonim válasza:
Belföldi tudakozó. Ha nincs titkosítva akkor név és cím alapján megadják a telefonszámát
2020. okt. 28. 11:03
 10/27 A kérdező kommentje:
A pontos címe kell?
2020. okt. 28. 11:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!