Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan kell jól, eredményesen...

Hogyan kell jól, eredményesen barátkozni, miket kell felhozni az elején, miket ajánlott kérdezni, és miket nem szabad?

Figyelt kérdés
Sokszor próbálkoztam már, de az első körök (hány éves vagy, hobbi, mivel foglalkozol stb.) után többnyire elkopnak az emberek. Biztos velem van a baj, nem tudom, mások hogy csinálják. Van tippetek, tanácsotok?
márc. 2. 13:07
 1/5 anonim válasza:
Meg kell tudnod, hogy mi az ami érdekli és közös nevezőt kell találni ebben. Aztán olyan programokat szervezz neki. Például ha szereti a színházat, meg te is, hívd el egy előadásra.
márc. 2. 13:31
 2/5 anonim válasza:
Ez sok dologtól függ, te milyen vagy, ő milyen, mennyi idősek, hol beszélgettek stb.
márc. 2. 13:37
 3/5 anonim válasza:
Szerintem jók a kérdéseid.
márc. 2. 17:30
 4/5 anonim válasza:
A kezdés, okés, standard kérdések ezek, a válaszoknál szokott bukta lenni, mert pl.: egy pénzügyes valaki nem fog szóba állni egy szociális munkással.
márc. 2. 19:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, ezt nehéz kiszűrni, meg nem is értem, mi az oka, hogy nem. Eltérő értékrend?
márc. 2. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!