Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Debreceni leszbikusok valaki...

Debreceni leszbikusok valaki szeretne barátkozni?

Figyelt kérdés

Nemrég Debrecenbe költözött leszbikus pár keres ismerősöket, barátokat.


Írjatok bátran!



márc. 6. 19:22
1 2
 11/16 anonim válasza:

A 6000 külföldiből kb. 4000 muzulmán, aki ha meglátna egy meleg párt, nem biztos, hogy csendben maradna...

A 37500-ból meg 15.000 fideszes, akik meg még kevésbé

márc. 7. 20:53
 12/16 anonim válasza:

11 - ez így baromság!

A muzulmánok is emberek, ráadásul a szexualitásuk nem minden esetben nevezhető számunkra normálisnak... Kit érdekelnének, ha "nem maradnának csendben"?!

"A 37500-ból meg 15.000 fideszes, akik meg még kevésbé"

A fideszesek közt annyi a meleg, hogy már külföldre is jut belőlük rendesen - hogy az itthoniakról ne is beszéljünk...

Ezektől nyugodtan mehetnek a lányok Debrecenbe.

márc. 7. 23:14
 13/16 anonim válasza:

Hozzám közel van Debrecen nagyon,sokat szoktam bejárni.Pesten sokkal hétköznapibb az,hogy 2 azonosnemű…Itt is szoktam látni,nem szokott konfliktus lenni.

Amugy mindenhol vannak olyanok akiket ez zavar és beszólnak..nem kell akkor egyértelmuen felvállalni az utcan,ha ettol tartasz

márc. 8. 10:23
 14/16 A kérdező kommentje:

Mit értesz egyértelmű felvállalás alatt?

Eddig csak olvastam mi folyik itt de már muszáj írnom.


Szerinted dugunk a tesco közepén vagy mi?


Szivemnek hívom, mikor vásárolunk. Nem szólnak be. Nő vagyok, azt hívok szívemnek akit akarok. Az idős nénik is becézgetnek engem mégse feltételezi senki, hogy együtt vagyok velük...


Fhú de elegem van ebből a kötekedésből ami itt megy. Nem fogjuk megszállni Debrecent. De megsúgok valamit minden vidéki város tele van meleggel nem azért nem látod őket, mert nincsenek, hanem mert normálisabban néznek ki, mint te.


Elegem van minek kell kötekedni?!

Valaki magyarázza már meg nekem, ha nem tud hozzátenni a kérdéshez minek jön ide?

Annyira idegesítőek azok az emberek akiknek annyira unalmas az élete, hogy mások izgalmasabb életével kezdenek el foglalkozni.


Mindenkitől elnézést szeretnék kérni a kiakadásom miatt. Ezt csak azoknak szánom, akiknek szól...

márc. 8. 20:18
 15/16 anonim válasza:

Mi nem érthető benne?

Kézen fogva sétáktok pl..az nem egyértelmű ,hogy együtt vagytok.

Vagy

Smároltok

Na ez egyértelmű

….

márc. 9. 13:09
 16/16 anonim válasza:
Nem,koszi.Senki sem kivancsi rátok
máj. 1. 09:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!